Ekonomikas ministre par elektroenerģijas tarifiem: Pieaugums būs uz pusi mazāks 115

“Pieaugums būs uz pusi mazāks, nekā bija plānots,” tā par gada nogalē piedāvāto “Sadales tīkls” tarifa projektu maksai par elektroenerģiju, kas izraisīja iedzīvotāju neizpratni, TV24 raidījumā “Ziņu top” izteicās ekonomikas ministre Ilze Indriksone.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Viņa norāda, ka, mainot tarifu struktūru, kas vairāk būs vērsta uz samaksu par patērēto elektroenerģiju, mazāk uz fiksēto, ražojošo uzņēmumu un juridisko personu sadaļā situācija pat varētu būt labāka nekā kaimiņvalstīs.

Attiecībā uz mājsaimniecībām risinājumu vēl meklēs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ekonomikas ministre uzsver, ka neviens no atjaunojamās enerģijas ražotājiem, kas iepriekš ir pieteikušies, vēlas to darīt un dara, arī netiks apbižots: “Nebūs tādu pasakainu kāpumu, kā tas bija sākumā noteikts.”

Indriksone pastāsta, ka pats “Sadales tīkls” jau atzinis, ka tarifu projekts publicēts, lai izvērtētu reakciju. Viņasprāt, tas nebija pareizais risinājums šādā situācijā.

“Tas bija diezgan provokatīvi. Manuprāt, viņi neapzinājās, ka tas satrauks ne tikai ražotājus, bet arī visus iedzīvotājus,” ekonomikas ministre uzsvēra.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.