Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Eksplozijā daudzdzīvokļu ēkā Vācijā viens bojāgājušais 0

Pievieno LA.LV

Viens cilvēks gājis bojā un apmēram 25 ievainoti piektdien notikušā eksplozijā daudzdzīvokļu mājā Vācijas austrumos, paziņojusi vietējā policija.

Kokteilis
Jo vecāki kļūstam, jo skaidrāk to saprotam: 9 lietas, par kurām pēc 60 vairs nav vērts uztraukties
TV24
Vitenbergs brīdina 50 tūkstošus latviešu pirms apkures sezonas: ne jau šķelda rada lielākās bažas 30
Kokteilis
Zodiaka zīmes, kuru pārstāvji visbiežāk atgriežas pie bijušajiem – kā pirmie tiek minēti Skorpioni
Lasīt citas ziņas

Pēc Blankenburgā notikušā sprādziena atlūzas kritušas pat 60 metru attālumā no cietušā nama, televīzijas kanālam “N-TV” sacījis policijas preses pārstāvis Uve Bekers, piebilstot, ka daži ievainotie guvuši nopietnas traumas.

Citi cilvēki no piecstāvu ēkas ar 60 dzīvokļiem ir evakuēti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt no netālu esošā bērnudārza uz citām iestādēm nogādāti apmēram 100 bērni.

Bekers teica, ka neilgi pēc olkst.9 notikušā sprādziena cēlonis varētu būt gāzes noplūde un pagaidām cita ticama izskaidrojuma notikušajam neesot.

Ēka atrodas 20 000 cilvēku apdzīvotās Blankenburgas nomalē Harca kalnos.

Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.