Foto: SCANPIX/RADIO BIELSKO via REUTERS/LETA

Polijā gāzes eksplozijā sagruvusi ēka: gājuši bojā astoņi cilvēki 0

Pievieno LA.LV

Ziņa papildināta pl. 13.51.

Polijas dienvidos trešdienas vakarā gāzes eksplozija sagrāva trīsstāvu dzīvojamo ēku, kā rezultātā gājuši bojā astoņi cilvēki.

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Kokteilis
“Dons viņu brutāli pasūtīja dir*t!” Gluzunova ceļ gaismā nesenu konfliktu un nosauc pašmāju mūziķi par pārvērtētu
Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Lasīt citas ziņas

Savrupmāja kalnu kūrortā Ščirkā sagruva neilgi pēc plkst.18 (plkst.19 pēc Latvijas laika).

Ēkā dzīvoja divas ģimenes – kopumā deviņi cilvēki, un viens no viņiem sprādziena brīdī neatradās mājās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Glābēji no gruvešiem izcēluši astoņus bojāgājušos – četrus pieaugušos un četrus bērnus.

Kā pavēstīja vietējais prefekts Jaroslavs Večoreks, glābēji ar rokām pārmeklējuši gruvešus, cenšoties atrast cilvēkus.

Cilvēku meklēšanas operācijā piedalījušies 100 ugunsdzēsēji un 50 policisti.

Sprādzienā var būt vainojama noplūde no bojāta vietējā gāzesvada, sacīja Polijas gāzes kompānijas PSG preses sekretārs. Pēc viņa teiktā, pirms sprādziena tika fiksēts pēkšņs spiediena kritums gāzesvadā, kas varētu liecināt par to, ka tas ticis bojāts netālu notiekošajos būvdarbos.

Pēc aculiecinieku teiktā, sprādziens bijis dzirdams vairāku simtu metru attālumā un tas izsitis tuvējo māju logus.

Pēc sprādziena varas iestādes drošības apsvērumu dēļ atslēdza gāzi lielai daļai Ščirkas pilsētas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.