“Es nevaru atbalstīt šādu rīcību!” Pilvere izsakās par personām, kas internetā publicē naidpilnus ierakstus 40

“Es nevaru atbalstīt šādu rīcību-mēs taču neejam uz ielas, neizbļaujam viens uz otru kaut ko tādu, ko reizēm cilvēki ieliek sociālajos tīklos,” komentējot situācijas, kad tīmeklī tiek publicēti naidīgi ieraksti, TV24 raidījumā “Preses klubs” norādīja Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) rektore, ekonomikas doktore Irina Pilvere.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Darbs ir dzīves jēga!? Kurām zodiaka zīmēm visātrāk draud izdegšana, bet kuras ir “darbadrošas”? 1
Kokteilis
Cilvēki satraukušies par Ģirta Ķestera pēkšņajām pārmaiņām: aktieris sniedz atklātu komentāru
Tik smagi “iegrābies” Putins nebija 25 gadus: tagad galvenais nepalaist šo iespēju garām
Lasīt citas ziņas

“Protams, ka sēžot mājās pie datora cilvēkam liekas, ka viņš visu var un atļaujas. Ir jādomā, kā audzināt sabiedrību, jo sociālie tīkli patur visu vēsturē,” savā viedoklī norāda I.Pilvere.

“Man nav pieņemami, ka šādā veidā – ar vārdiem – aizskaram un pazemojam citus. Tas liecina, ka mēs vienkārši nemākam uzvesties,” uzsver LLU rektore.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.