Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Shutterstock

“Es nezinu, neesmu skaitījusi – piecdesmit, simts?” – uzņēmēja Elīna, kura iecienījusi “vienas nakts” sakarus atklāj, cik partneru viņai bijis 124

Sabiedrībā valda dažādi uzskati pret tā saucamajām “vienas nakts attiecībām”. TV3 sarunu šovā “Zilonis studijā” savu pieredzi atklāja Elīna Zesere, kurai esot “liela pieredze” šādās attiecībās.

Reklāma
Reklāma
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
TESTS. Vai vari pārsteigt pats sevi? Atbildi tikai uz 8 jautājumiem un noskaidro, cik “gaiša” galva tev ir
Lasīt citas ziņas

Jaunā sieviete, “Sexy Style” līdzīpašniece Elīna atklāj, ka ir augusi brīvā vidē, tāpēc runāt par seksu viņai neesot nekādu aizspriedumu.

“Esmu noteikti par vienas nakts sakariem, bet ar priekšnoteikumiem,” – viņa stāsta. Viens no noteikumiem ir tāds, ka ir jāapzinās, ko tu dari.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Piemēram, es gribu saprast, kas lācītim vēderā, kur tā kaisle, par ko no bērnības lasām grāmatās vai redzam filmās. Kā atrast to, ka tev smadzenes “šauj ārā” un orgasms ir fantastisks,” – viņa turpina.

Viņa uzskata – ja esot attiecībās ar kādu to visu nevar atrast, tad viņa eksperimentē ar vienas nakts sakariem, jo tādā veidā esot iespēja satikt pēc iespējas dažādākus cilvēkus.

Elīna atklāj, ka Latvija tomēr nav laba vieta vienas nakts sakariem, jo nākošajā nedēļā to pašu cilvēku esot liela varbūtība satikt kādā naktsklubā un tas vairs nav “vienas nakts sakars”. Tāpēc viņai pašai vislabākā pieredze esot tieši ārzemēs.

Žurnāliste Elīnai vaicā, vai drīkst uzdot nedaudz provokatīvu jautājumu – cik tad īsti šādu partneru viņai ir bijis?

“Es nezinu, neesmu skaitījusi – piecdesmit, simts? Es neskaitu, nevaru arī atcerēties, un laikam nekad arī neskaitīšu,” – viņa ir atklāta.

Savu stāstu viņa turpina: “Bet reiz es satiku vīrieti, armijnieku, kurš bija atbraucis uz Latviju, un viņa to bija ap 250. Viņš bija… “wow”! No visiem, ko esmu satikusi, viņš bija absolūts “wow”. Tā kā ir tā, ka, jo lielāka pieredze, jo labāk viņš māk apmierināt sievieti.”

Elīna dalās pieredzē par vienas nakts sakariem “Zilonis studijā”:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.