Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Vīrieši atzīstas: kas viņiem patīk un nepatīk vienas nakts attiecībās 2

Vienas nakts attiecības ir salīdzinoši izplatīts attiecību veids starp seksuāli aktīviem cilvēkiem. Tomēr, protams, arī riskantas – gan no ētiskā, gan praktiskā viedokļa. Gadās arī, ka šis vienas nakts sakars nerada to labāko iespaidu un šādas epizodes no atmiņas izdzēst ir grūti.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Lūk, vīriešu atzīšanās par vienas nakts piedzīvojumiem.

“Mums bija ideāls sekss. Mēs satikāmies mana komandējuma laikā, šī nakts bija satriecoša, uz šīm dažām stundām man likās, ka esam kā radīti viens otram, taču mēs abi zinājām, ka rīt tas viss beigsies. Es par viņu atceros, bet viņa, visdrīzāk, jau sen mani ir aizmirsusi,” – Deniss, 25 gadi.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs iepazināmies kādā ballītē, viņa bija izskatīga un ļoti jauka sarunu biedrene. Pēc tam viņa mani uzaicināja pie sevis (viņa dzīvoja blakus), mums bija lielisks sekss, pēc kura es devos prom. Es neatceros viņas vārdu, lai gan gribētu viņu vēl kādreiz satikt,” – Andris, 27 gadi.

“Viņa atbrauca pie manis, lai iegādātos planšeti. Mēs lieliski pavadījām kopā visu vakaru, bet pēc tam arī nakti. No rīta viņa bija pazudusi,” – Igors, 27 gadi.

“Viņa gribēja aizmirst par savām bijušajām attiecībām. Es to sapratu un pieņēmu. Tikai sekss un vairs nekā cita,” – Andrejs, 26 gadi.

“Es satikos ar draugiem, bet pēc tam kāda meitene mani uzaicināja pie sevis ciemos. Viņai bija ļoti izskatīga kaimiņiene, pie kuras es paliku pa nakti,” – Edvards, 26 gadi.

“Tehniski tas bija sekss divas naktis. Bet mēs pēc tam vairs nekad neesam tikušies. Es biju aizbraucis ciemos pie drauga uz citu pilsētu. Ballītē es iepazinos ar viņa bijušo draudzeni, un viņa mani uzaicināja pie sevis. Vairāk kā diennakti mēs neizkāpām no gultas, pat ēdam turpat. Un bija lieliski! Es viņai atstāju savu telefona numuru, bet viņa mani pat nemeklēja,” – Sergejs, 28 gadi.

“Es ceļoju pa citu valsti, tur satiku meiteni, mēs kopā pavadījām burvīgu nakti. Kad es aizbraucu, sapratu, ka esmu pie viņas atstājis savu pulksteni, gribēju atgriezties, bet tad padomāju: lai tas paliek kā dāvana. Viņa varēja mani atrast, bet viņa to nedarīja,” – Vadims, 33 gadi.

“Es biju tikko ticis pāri smagai krīze, jo izšķīros ar savu līgavu, kura vienā dienā vienkārši mani pameta. Man bija depresija. Dažas nedēļās vēlāk es piekritu doties uz bāru kopā ar draugiem. Tur es iepazinos ar meiteni, mēs flirtējām, es viņai izstāstīju par savu pagātni. Jā, tas nebija visai pareizi, tomēr es nevarēju noklusēt. Mēs bijām kopā vienu nakti, un es sapratu, ka mana dzīve līdz ar šķiršanos nav beigusies,” – Georgs, 28 gadi.

Reklāma
Reklāma

“Man šāda pieredze ir bijusi tikai vienu reizi dzīvē. Man nepatika. Es arī agrāk to nojautu, taču vēlējos pārliecināties. Viņa bija ļoti pievilcīga, taču mēs bijām ārkārtīgi dažādi. Mēs nodarbojāmies ar seksu līdz pat rītam, pēc tam sēdējām uz jumta, pļāpājām, bet pēc tam izšķīrāmies. Uz visiem laikiem,” – Markuss, 26 gadi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.