Foto: X00550/Scanpix/Leta
Foto: X00550/Scanpix/Leta
Čornobiļas atomelektrostacija

Fiksēta pirmā krievu karavīra nāve no staru slimības pēc uzturēšanās Čornobiļas AES zonā 0

Pievieno LA.LV

Saskaņā ar Krievijas kara medicīnas dienesta publicētajiem datiem, fiksēta pirmā krievu karavīra nāve no staru slimības pēc uzturēšanās Čornobiļas atomelektrostacijas (AES) zonā.

“Dēliņš un mūsu mīļais puisītis šodien tika atrasts” – noslēgušies meklēšanas darbi Gaujā pazudušajam bērnam
Kokteilis
Veiksmes vilnis tuvojas šīm 3 zodiaka zīmēm – tās tuvākajās dienās būs favorītes
“Ja esat ārā no pilsētas, ieteiktu tur arī palikt,” iedzīvotāji Rīgā un citviet Latvijā sūdzas par savādu smaku gaisā 84
Lasīt citas ziņas

Ukrainas Ģenerālštābs paziņojis, ka Baltkrievijas Gomeļas Radiācijas medicīnas centrā ārstējas “ievainoti” krievu karavīri, kuri guvuši ievērojamas apstarojuma devas AES slēgtajā zonā.

Tiek ziņots par 26 cilvēku hospitalizāciju, bet 73 smagā stāvoklī nogādāti slimnīcās atlabšanai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas spēki Čornobiļas AES ieņēma kara pirmajā dienā 24.februārī. Ceturtdien Krievijas karaspēks pameta AES un devās Ukrainas-Baltkrievijas robežas virzienā.

Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā Krievijas karavīri pārvietojās pa vissmagāk radiācijas saindēto teritoriju bez jebkādiem aizsarglīdzekļiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI