Foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avīze

Finanšu ministram Reiram nav naudas maisa, tāpēc valdība aizņemšoties 0

“Nākamajam ministram nebūš par ko uztraukties, jo papildus tēriņi kompensējošiem mehānismiem būs par diviem mēnešiem.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Artuss Kaimiņš savā raidījumā pamatīgi nokaitina LTV leģendu Andreju Volmāru, kurš pamet sarunu pusratā
Policija aicina atpazīt attēlā redzamās sievietes, kuras nokārtoja dabiskās vajadzības Rīgas skolas sporta kompleksā 15
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Lasīt citas ziņas

Aritmētiski gribu nākt palīgā Pūces kungam, ka augusts, septembris vai oktobris pret nākamā gada augustu, septembri vai oktobri tiešām maksā vienādi,” – TV24 raidījumam “Varas spēles” šādu komentāru sniedza Kārlis Šadurskis, 13.Saeimas deputāts (JV) un bijušais ministrs.

Šadurskis pauda uzskatu, ka pensiju indeksācijas summa, kas valstij jāiztērē uz 1.septembri, ir saprātīga, kaut drusku noēdīs Sociālā budžeta uzkrājumus. Inflācijas kompensēšanas solis esot visumā atbalstāms.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņaprāt, valdībai esot jānāk pretim pensionāriem, kas tīri izjūt cenu kāpumu. To jau vērtējot pašreizējais labklājības ministrs Gatis Eglītis (KP).

“Ja darba devējs darba ņēmējam nespēj šo inflācijas kāpumu kompensēt ar algas pieaugumu, tad likumdevēja uzdevums ir to izdarīt,” piemetināja K. Šadurskis, nenoliedzot faktu, ka tajā esot zināms priekšvēlēšanu populisma elements.

Kaut gan Latvijas sabiedrībā esot radies priekšstats par skopo finanšu ministru Jāni Reiru, kurš sēž uz naudas maisa, patiesībā viņam šī naudas maisa nemaz nav, partijas kolēģim norādot, ka trūkstošā energoresursu cenu kāpumu kompensējošā nauda būs jāaizņemas finanšu tirgus.

SAISTĪTIE RAKSTI