Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.

FOTO. Asas diskusijas sociālajos tīklos raisījis piedāvājums nakšņot siena zārdā: laucinieki pret pilsētniekiem 6

Sociālajā vietnē “Facebook” jau dažas dienas asas diskusijas raisījis kāds interesants piedāvājums. Par 20 eiro tiek piedāvāts nakšņot “iekārtotā” siena zārdā.

Reklāma
Reklāma
Bundesvēra ģenerālinspektors brīdina par draudiem: “Krievijas armija orientējas Rietumu virzienā”
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Lasīt citas ziņas

Piedāvājums skan šādi: “Zudusī vērtība atgriežas- nakšņošana siena zārdā romantikas un klusuma baudītājiem! Pieejamas arī telšu vietas. Apmeklētāji jau iecienījuši vasarīgo gaisotni Jaunputniņos!
Gulēšana siena zārdos atzīta par ļoti ērtu un siltu, jo tie ir labiekārtoti ar koka paleti pamatā, kas apklāta ar matracīti un sienu virspusē. Lai siena krikumi nebirtu aiz apkakles, esam parūpējušies par caurspīdīgu griestu dekoru.
Apmeklētāju ērtību nodrošina arī durvju aizkariņš, kas aizsargā no knišļiem.
Nebaidieties lietu – ūdens cauri netecēs! Pieejamas arī ērtas labierīcības ar dušu un tualeti iekštelpā. Brauciet ciemos baudīt siena smaržas terapiju un lauku romantiku!”.

Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.
CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.

Jāteic, ka piedāvājumu sociālo tīklu lietotāji uztvēruši ārkārtīgi dažādi – daži slavējuši, ka mūsdienās cilvēkiem šādi kādreiz laukos pieejami prieki ir ļoti iepriecinošs piedāvājums, kamēr citi kauninājuši – par naudu piedāvāt gulēt salmu kaudzē… Vēl kādi bažījušies par ērču un čūsku uzbrukumiem, kas noteikti nākšot “komplektā” piedāvājumam. Galu galā, komentāros noticis īsts cīniņš – laucinieki pret pilsētniekiem.

Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.

“Stulbenīši, riktīgi pilsētas kantora jefiņi … Neinteresē, bail, nepatīk…nu soļo tālāk; Tiem, kuriem visur blusas, ērces un čūskas rēgojas, ir iespēja šādus piedāvājumus ignorēt un nekomentēt! Brīnišķīgs piedāvājums tiem, kuri no dabas nebaidās!; Malači, tā šodien patiešām ir eksotika. Bet tas ir tik forši, nakšņot siena zārdā. Atceros!!!” – šie ir tikai daži no kolorītajiem komentāriem, kas bija lasāmi pie izliktā sludinājuma.

Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.

LA.LV Aptauja

Vai tu gribētu izmantot šo piedāvājumu un gulēt siena zārdā?

  • Par velti noteikti!
  • Jā, varētu pamēģināt!
  • Nē, es labāk guļu savā gultā vai vismaz teltī
  • Man nav viedokļa

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.