Attiecību šova "Mīla burbulī" jaunās sezonas dalībnieki

FOTO. Bijusī ministre Dana Reizniece-Ozola kopā ar vīru piedalīsies TV attiecību realitātes šovā 30

Sabiedrībā zināmi pāri – šaha lielmeistare un politiķe Dana Reizniece–Ozola ar vīru uzņēmēju Andri Ozolu, dziedātājs Miks Dukurs ar sievu Lauru Dukuri, influencere Madara Raabe ar mīļoto Jāni Sniedzānu, TV personība Baiba Vītiņa ar vīru Artūru Vītiņu, dīdžejs [Ex] da Bass jeb Mareks Dainis ar mīļoto Rantu, kā arī Anglijā dzīvojošā latviešu rakstniece Eva Edge (Edža) ar savu sievu Rosie Edge atvērs savas mājas durvis un atklās, kā tiek galā ar pandēmijas mestajiem izaicinājumiem.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

“Mīla burbulī” jaunajā sezonā skatītājiem būs iespēja ielūkoties dažādu sabiedrībā zināmu pāru ikdienā un uzzināt, kā viņiem izdodas saglabāt mīlestību, intimitāti un romantiku, kad visa pasaule ir “ciet” un attiecības – kā zem lupas.

Kā viņi tiek galā ar mājas soli, bērnu audzināšanu un attālināto darbu, kurš tik cieši savijies ar ģimenes dzīvi. Savā pieredzē dalīsies gan trakulīgi mūziķi, gan pāri, kurus vieno kaislība pret veselīgu dzīvesveidu, kā arī politiķi, uzņēmēji un TV personības.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt pavisam atšķirīgu skatījumu uz attiecībām un mīlestību “Mīla burbulī” ieviesīs viendzimuma pāris – Eva un Rosie, kuras Anglijā nodibinājušas ģimeni un audzina bērnus.

Slavenības ļausies dažādām avantūrām, romantiskiem pārsteigumiem, lutināšanai un nebaidīsies pavilkt mīļoto un cits citu uz zoba, iepazīstot no jauna ne tikai viens otru, bet arī iedvesmojot skatītājus uz ikdienas rutīnu paraudzīties no pavisam cita skatu punkta.

Līdzās privātiem attiecību stāstiem ik sēriju pāri tiksies arī kopīgā Zoom sazvanā, lai apspriestu tādas būtiskas tēmas kā, piemēram, romantika, mājas pienākumi, atpūta, attiecības ar bērniem un vecākiem, ģimenes budžeta plānošana, attiecību krīzes un sekss. Turklāt varam pačukstēt, ka uzvirmos kaislības, jo nav noslēpums, ka vienas, pareizas mīlestības formulas nemaz nav.

Tā, piemēram, Madara Raabe un Jānis Sniedzāns lielu daļu sava laika pavada kopā, svinot svētkus un plecu pie pleca baudot adrenalīna pilnas izklaides. Turpretim Miks Dukurs bieži pats kļūst par dāvanu, kuru citi vīrieši “uzsauc” savām dāmām, kamēr sievai, kura mīļotā muzikālās performances drīzāk uztver ar smaidu, nekā tauriņiem vēderā, nākas samierināties, ka svinamdienās Miks ne vienmēr ir kopā ar ģimeni. Baiba Vītiņa uzskata, ka ar maziem bērniem romantikai atliek nepelnīti maz laika, bet Dana Reizniece–Ozola atklāj, ka kaisles dzirksti var lieliski uzturēt pat ar prāvu bērnu bariņu.

Karstas diskusijas raisīs arī šķietami tik vienkāršs jautājums kā ziedu dāvināšana mīļotajai – cik bieži un kad jāļaujas šādām jūtu izpausmēm? Dīdžejs [Ex] da Bass, tāpat kā Artūrs Vītiņš, uzskata, ka ziedus un dāvanas mīļotajai var un vajag pasniegt galvenokārt “parastās” dienās, nevis tikai svinamajos datumos. Taču Evai Edge ir svarīgi nepalaist garām itin visas, arī šķietami nenozīmīgās, atzīmējamās dienas, kurās viņas sieva, ņemot vērā arvien pieaugošo ģimenes svētku skaitu, orientējas ar grūtībām.

Reklāma
Reklāma

Atšķirīgi viedokļi pāru starpā valda arī par to, kā būtu jāsadala pienākumi ģimenē – [Ex] da Bass jeb Mareks un Ranta mājas soli veic kopīgiem spēkiem un nedala “sieviešu un vīriešu darbus”, bet Dukuru un Ozolu ģimenē ir tikai vīrietim vai sievietei domāti pienākumi – tā, piemēram, miskasti iznes tikai un vienīgi Miks, bet krāsns kurināšanas darbi ir nodoti Andra pārziņā.

Netrūks arī spraiga domu apmaiņa par to, kā rīkoties, ja mīļotais ir pārāk greizsirdīgs, kā arī vērtīgi triki, kā plānot ģimenes budžetu un meklēt vienprātību bērnu audzināšanas jautājumos.

Jaunā sezona “Mīla burbulī” no 17. februāra plkst. 21:35 televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.