Fitnesa modele un trenere Paula Freimane.
Fitnesa modele un trenere Paula Freimane.
Foto no Paulas personīgā arhīva.

FOTO: fitnesa modele Paula Freimane pastāsta par savas ģimenes “stindzinošu” tradīciju 0

Izskatīgā pašmāju fitnesa modele Paula Freimane, kurai Instagram kontā vien ir vairāk kā 90 000 sekotāju, atklājusi kādu savas ģimenes tradīciju, ko viņas vectēvs sācis darīt pirms 30 gadiem, tētis – pirms 10 gadiem, brālis nesen un nupat arī viņa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Ukrainas “Telegram” kanālos masveidā izplatītas ziņas ar aicinājumu nolikt ieročus
Lasīt citas ziņas

Paula savos sociālajos tīklos pastāstīja: “Tas nav trends, kam sekoju līdzi vai kādam kaut ko pierādīt. Pirmo reizi dalos ar to, ko esmu iesākusi darīt. Mans vectēvs ziemas peldēšanu aizsāka pirms 30 gadiem, kad viņa dzīve nebija pārāk labā periodā, šobrīd viņam ir 79 gadi un viņš nekad neslimo, jūtas kā jauns puisis kas bauda dzīvi katru dienu. Kā mans vectēvs saka: “Iedomājies, kas notiek ar produktu, ja to neieliec ledusskapī – aukstumā, nu vot, tas sabojājas! Ar mani ir tāpat, tāpēc esmu labi saglabājies!”. Mans tētis šo aizsāka pirms gadiem 10. Brālis nesen un visbeidzot es – šogad.
Es vienmēr zināju, ka tas būs tas, ko es darīšu – laikam gaidīju īsto dzīves etapu ,kad to aizsākt. Sports ir mana dzīves “mīlestība”, taču tas jau daudzus gadus esot mans dzīvesveids, neliek vairs tā aizrauties elpai un ir kļuvis pašsaprotams. Es atkal atguvu to sajūtu, ziniet, kā pēc treniņiem. Es to izjutu jau pēc pirmās reizes stindzinoši aukstajā ūdeni.. Elpa aizrāvās, bailes pazuda, visa apkārtējā pasaule vairs nav svarīga… Esi tikai tu un ūdens.. Iznākot ārā, tevi sāk durstīt simtiem adatiņu un tu jūties dzīvāks kā jebkad!”.

View this post on Instagram

Ice Ice Baby ❄️⛄️ 1st December and -1° today ❄️ Tas nav trends kam sekoju līdz vai kādam kaut ko pierādīt. Pirmo reizi dalos ar to ko esmu iesākusi darīt. Mans vectēvs ziemas peldēšanu aizsāka pirms 30gadiem, kad viņs dzīvē nebija pārāk labā periodā, šobrīd viņam ir 79gadi un viņš nekad neslimo , jūtas kā jauns puisis kas bauda dzīvi katru dienu. Kā mans vectēvs saka: “iedomājies kas notiek ar produktu ja to neieliec ledusskapī – aukstumā, nu vot, tas sabojājas! Ar mani ir tāpat, tapēc esmu labi saglabājies ?❄️”. Mans tētis šo aizsāka pirms gadiem 10. Brālis nesen un visbeidzot ES – Šogad. Es vienmēr zināju kad tas būs tas ko es darīšu, laikam gaidīju īsto dzīves etapu kad to aizsākt. Sports ir mana dzīves “mīlestība”, taču tas jau daudzus gadus esot mans dzīvesveids, neliek vairs tā aizrauties elpai un ir kļuvis pašsaprotams. Es atkal atguvu to sajūtu, ziniet kā pēc treniņiem. Es to izjutu jau pēc pirmās reizes stindzinoši aukstajā ūdeni.. elpa aizrāvās, bailes pazuda, visa apkārtējā pasaule vairs nav svarīga.. esi tikai tu un ūdens.. iznākot ārā tevi sāk durstīt simtiem adatiņu un tu jūties dzīvāks kā jebkad! ?❄️

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on

CITI ŠOBRĪD LASA

Fitnesa modele dalījās arī ar fotogrāfijām, kurā redzams, kā 1.decembrī, kad termometra stabiņš noslīdējis zem nulles, Paula izpeldējusies.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.