Latvijas talanti uzstājas koncertā "Mans zelts ir mana tauta"

FOTO. Īpaši emocionāls vēstījums – talantīgie un patriotiskie Latvijas mūziķi ieskandina Ogri un Cēsis 7

Aizvadīti pirmie divi “Mans zelts ir mana tauta” koncerti Ogrē un Cēsīs. Šis ir koncertsērijas cikla “ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā” četrpadsmitais gads, un arī šoreiz skatītāju atsaucība silda mūziķu un organizatoru sirdis.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Koncerti kā allaž ir dāvana Latvijai tās dzimšanas dienā, un šī gada muzikālā producenta – komponista Jāņa Lūsēna iedvesmots, studijā tapis dziesmas “Kā maigi dzelošs rožu krūms” ieraksts, ko solisti kā sveicienu svētkos sūta visiem klausītājiem. Dziesmas teksta autors ir dzejnieks Normunds Beļskis.

Koncertstāstā “Mans zelts ir mana tauta” piedalās lieliskie dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels, Dināra Rudāne, Anmary, Atis Ieviņš un instrumentālistu grupa Jāņa Lūsēna vadībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz skatuves izskan J.Lūsēna, Z.Liepiņa, R.Paula, I.Kalniņa, U.Marhilēviča, J.Kulakova, M.Brauna, U.Stabulnieka, H.Zariņa u.c. komponistu melodijas, atsaucot atmiņā tos laikus, kad visi kopā, vienoti dziesmās un ticībā, pastāvējām par savas valsts atdzimšanu.

Šogad kā īpaši emocionāls vēstījums koncertā skan ne tikai izcila mūzika, bet arī latviešu dižgaru – dzejnieku audioieraksti viņu balsīs ar dzeju, kas veltīta mūsu zemei un tautai.

„Mans zelts ir mana tauta” koncerti šonedēļ notiks: 10.novembrī Ādažu kultūras centrā, 11.novembrī Alūksnes kultūras centrā, 13.novembrī Jelgavas kultūras namā. Pēc tam 15. novembrī Rīgā, VEF Kultūras pilī, 16. novembrī Latgales vēstniecībā GORS, 17.novembrī Krustpils kultūras namā, 20.novembrī Liepājas OC Rožu zālē, 25.novembrī Valmieras kultūras centrā un 26.novembrī Tukuma pilsētas kultūras namā. Jelgavā izsludināts arī dienas papildkoncerts – 13.novembrī plkst. 14:00.

Iepriekšējos gados šī cikla ietvaros tapušas programmas “Mana dziesma Latvijai”, “Latviešu kino un teātra zelta dziesmas”, “Brīvās Latvijas dziesmas”, “Manas tautas dziesmas”, „Manai Dzimtenei”, „Es savai Tēvzemei”, „Manas Tautas Likteņdziesmas”, „Dod, Dieviņi” , „Pūt, vējiņi” , “Sirdspuksti” u.c.

Koncertciklu jau no pašiem pirmsākumiem iedvesmo un atbalsta Latvijas Radio 2. Koncertu veido Producentu grupa 7. Biļetes „Biļešu Paradīzē” kasēs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.