Koncerti "Tev tuvumā"

FOTO. Jāņa Šipkēvica, Aijas Andrejevas, Jāņa Aišpura, Marta Kristiāna Kalniņa saviļņojošie koncerti “Tev tuvumā” 14

Izskanējuši mūziķu apvienības “TEV TUVUMĀ” sirsnīgie Ziemassvētku koncerti Latvijas dievnamos un sagaidīts Jaunais gads. Saviļņoti un pateicīgi par satikšanos ar saviem klausītājiem, mākslinieki piedāvā vēl vienu iespēju ļauties “TEV TUVUMĀ” mūzikas brīnumam 6. janvārī Skaistkalnes pagasta izcilajā agrā baroka stila arhitektūras piemineklī, kas piedzīvo atdzimšanu – Skaistkalnes baznīcā.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
TESTS. Karstuma neatņemamais pavadonis… Ko par tevi var pateikt mīļākā saldējuma garša? 1
Lasīt citas ziņas

Skaistkalnes Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas Romas katoļu baznīcā Zvaigznes dienā, 6. janvārī, plkst.19.00 svinīgu un pacilātu svētku sajūtu radīs mūziķu apvienība “TEV TUVUMĀ”. Latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmas koncertā izpildīs brīnišķīgi mākslinieki – Aija ANDREJEVA, Marts Kristiāns KALNIŅŠ, Jānis ŠIPKĒVICS, Jānis AIŠPURS, Līva KALNIŅA, Kristiāna STIRĀNE, Elvijs BUŠS, Jānis MILTIŅŠ, Valters SPRŪDŽS, Kaspars KURDEKO un Agate OZOLIŅA.

Gaismiņ, teci man pa priekšu, un, kā zvaniņš, dzidri skani!

CITI ŠOBRĪD LASA

Zvaigznes dienā, atskaņojot latviešu komponistu dziesmas, Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, Jānis Šipkēvics, Jānis Aišpurs, Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne, Elvijs Bušs, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs, Kaspars Kurdeko un Agate Ozoliņa aicinās ikkatru sajust sirds siltumu, sniegt to visiem, kas pēc tā ilgojas un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu visu gada garumā! Mūzika ir tā, kas rosina tapt gaišākiem, garīgākiem un iejūtīgākiem pret cilvēkiem, kuri ir mums līdzās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.