Kultūra
Māksla

FOTO: Latviešu mūsdienu māksla tuvplānā. Atklāta pirmā izstāde “bazar’t”0


Pirmā izstāde “Bazar’t” t/c “Mols”.
Pirmā izstāde “Bazar’t” t/c “Mols”.
Foto: Toms Norde

Pulcējoties pazīstamiem Latvijas māksliniekiem, ceturtdien atklāta vēl nebijusi mākslas darbu izstāde – pārdošana “bazar’t”, informē rīkotāji.

Vairāk nekā tūkstotis laikmetīgās vizuālās un lietišķās mākslas darbu līdz par 12. janvārim būs aplūkojami un nopērkami tirdzniecības centra “Mols” 2. stāvā, kur tie izvietoti 600 kvadrātmetru platībā.

Projekta autori uzsver, ka Latvijas mākslinieku darinājumi, kuru cena ir no dažiem eiro līdz vairākiem tūkstošiem, ir unikāla, ilgtspējīga un mākslas cienītājus iepriecinoša Ziemassvētku dāvana.

Pirmā izstāde "Bazar't" t/c "Mols"

Atklāšanas pasākumā ik viens varēja nesteidzīgi baudīt ne vien izcilus mākslas darbus, bet arī satikt un aprunāties ar tādiem Latvijas talantiem kā mākslinieks un dzejnieks Māris Subačs, māksliniece Ieva Caruka, dizainere un modes blogere Jolanta Vodopolasa, gleznotājas Ilze Smildziņa, Kristīne Guršpone, māksliniece no Daugavpils Anastasija Dubovska, dizaineri Valters Kiršteins un Egils Mednis, Kanādā pazīstamā latviešu māksliniece Sabīne Līva, gleznotāja un grafiķe Ilona Abiļeva.

“Mums ir patiess prieks t/c Mols apmeklētājiem piedāvāt nebijušu iespēju šajā svētku laikā nokļūt Latvijas laikmetīgās mākslas telpā. Vieglā, gaumīgā un neuzbāzīgā formātā ir apskatāmi latviešu mākslinieku darbi pilnīgi bez maksas.

Saistītie raksti

Aicinām ikvienu izmantot šo īpašo iespēju nesteidzīgi gūt mākslas baudījumu, un, kas zina, varbūt arī doties mājās ar Ziemassvētku dāvanu, kas sagādās prieku vēl daudzus Ziemassvētkus,” pauda tirdzniecības centra menedžere Una Tukiša.

Projektā apskatāmi darbi, kurus radījuši vairāk nekā 90 pašmāju autori, tostarp Alise Mediņa, Līva Pakalne Fanelli, Ilvita Didrihsone, Sarmīte Caune, Ilze Smildziņa, Kristīne Kvitka, Katrīna Avotiņa, Kaspars Perskis, Sabīne Līva un daudzi citi, kuru darbos virmo svaigums, pārsteigums, kreativitāte un svētku sirsnība.

LA.lv
LA
LA.LV
Kultūra
Improvizācijas šovs “Spiediens” dodas pirmajā izrāžu tūrē
19 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Aicina piedalīties neparastā Latvijas Radio bigbenda ierakstā
21 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
FOTO: Kolēģu mākslinieku un talanta cienītāju lokā atklāta Alekseja Naumova un Vilena Kinnapu kopizstāde
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Krūmiņam un Raitumam piemēro kopumā 86 000 eiro sodu lietā par ZZS un “No sirds Latvijai” nelikumīgu finansēšanu
13 stundas
LE
LETA
Dabā
Sestdien vietām mazliet līs, bet būs silts
1 minūte
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1820. gada 18. janvārī. Brīvības pasludināšana vidzemniekiem
4 minūtes
LE
LETA
Sports
Porziņģis izlaidīs desmito maču pēc kārtas
10 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Eiroskeptiķi vēlas, lai Bigbens iezvana breksitu
10 stundas