Elīnas Didrihsones iedvesmas pasākums

FOTO. “Man pat ir grūti runāt, es biju “uz pauzes”…” Elīna Didrihsone atklāj lidojuma sāgas rezultātu 44

Jau vēstījām, ka pēc spraigajām diskusijām un kritikas, ko uzņēmēja un digitālā satura veidotāja Elīna Didrihsone un viņas vīrs Nauris saņēma, kad devās ceļojumā bez bērna, lidostā atstājot viņu auklītei, sekotāji sagādāja viņai nepatīkamu pārsteigumu – atcēla lidojumu biļetes.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Vakar publicētajos stāstos viņa dalījās ar nepatīkamo pieredzi un atklāja, ka viņiem izdevās pierādīt, ka viņi paši nav atcēluši biļetes.

“Kāds no mūsu sekotājiem centā mūs apturēt no došanās mājās pie dēla. Un bēdīgākais, ka tas nenotika vienu reizi, bet gan 10,” viņa atklāj. Uz e-pastu viņiem tika nosūtīti vairāki brīdinājumi par biļešu atcelšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Mana vaina, ka nopublicēju dēla biļeti, nezināju, ka to var ļaunprātīgi izmantot kā iemeslu, kura dēļ mēs netiktu mājās,” viņa raksta.

“Es zināju, ka ir daļa cilvēku, kas mūs ienīst, bet es nekad līdz galam nesapratīšu, kāpēc, ko mēs esam kādam sliktu izdarījuši. Man pat ir grūti runāt, es biju uz pauzes,” Elīna dalās pārdomās, piebilstot, ka atvēra savu sirdi, padalījās ar citiem, bet neiedomājās, ka kāds to var izmantot ļaunprātīgi.

Viņi pamanījuši, ka 72 h iepriekš lidojumu iespējams atcelt telefoniski, tas arī bijis iemesls, kāpēc viņiem izdevies biļetes atgūt – jo viņi nebija zvanījuši.

Pāris laimīgi atgriezies mājās pie dēla, kurš, kā redzams Elīnas publicētajos “Instagram” stāstos, bija ļoti priecīgs atkal redzēt savus vecākus.

Foto: Ekrānuzņēmums no Elīnas Didrihsones “Instagram”
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.