Elīnas Didrihsones iedvesmas pasākums

FOTO. Didrihsones sekotāji viņai sagādājuši nepatīkamu pārsteigumu: “Es tiešām nezināju, ka kāds to var izdarīt…” 87

Pēc spraigajām diskusijām un kritikas, ko uzņēmēja un digitālā satura veidotāja Elīna Didrihsone un viņas vīrs Nauris saņēma, kad devās ceļojumā bez bērna, lidostā atstājot viņu auklītei, fani sagādājuši viņai nepatīkamu pārsteigumu – atcēluši lidojumu biļetes.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Iepriekšējā dienā Elīna atklāja, ka ir pienākusi ceļojuma pēdējā diena un viņi jau gatavojas doties mājup.

“Man likās, ka nevar vairāk pārsteigt. Mums atcēla lidojuma biļetes. Es tiešām nezināju, ka kāds to var izdarīt mūsu vietā jeb vārdā,” Elīna dalās ar pārdzīvojumu vietnē “Instagram”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa pastāsta, ka tas notika tajā dienā, kad viņa dalījās ar dēla Džeisona lidojuma biļetes rezervācijas ekrānuzņēmumu, lai atbildētu uz pārmetumiem, ka viņi nemaz nebija domājuši ņemt līdzi bērnu.

Uz biļetes bija lidojuma rezervācijas numurs, ar kura palīdzību, kā stāsta Elīna, viņu vārdā varēja atcelt lidojumu.

“Un tas nebija viss,” Elīna Didrihsone norāda, taču turpinājums vēl nav sekojis.

TV personība un digitālā satura veidotāja Katrīne Vasiļevska “Instagram” stāstos ir nosodījusi šādu Elīnas sekotāju rīcību, uzdodot jautājumu: “Kur iet pasaule?” “Jums visi pieci nav mājās vienkārši,” viņa velta vārdus cilvēkiem, kas mēģina ap šo notikumu izvirzīt dažādas sazvērestības teorijas.

Jau vēstījām, ka Didrihsonu pāris, gatavojoties ģimenes ceļojumam, kurā bija paredzēts doties arī viņu dēlam Džeisonam, piedzīvojis nepatīkamas emocijas lidostā “Rīga”. Viņu atvasītei nācies palikt Latvijā.

Elīna Didrihsone vietnē “Instagram” publicēja vairākus stāstus, kuros pastāstīja, ka viņas dēlam “airBaltic” nav ļāvuši doties uz Dubaiju, jo pases derīguma termiņš bijis mazāks par 6 mēnešiem. “Man sāp sirds,” viņa rakstīja, publicējot attēlu, kurā tur rokās Džeisonu un ir ļoti noraizējusies. Arī dēliņš raudāja.

“Pēc Bali brauciena es sev apsolīju, ka es viņu uz tik ilgu laiku nekad neatstāšu. Es jūtos tā, it kā mēs esam tik sū*īgi vecāki. Es nezinu, kā tā sanāca,” viņa izplūda asarās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.