Latviešu fotogrāfs Māris Kreicbergs bildēs iemūžina dabas skaistumu

FOTO. Neaprakstāms skaistums un dabas spēks! Latviešu fotogrāfs mežā pavada vairākas stundas diennaktī, lai iemūžinātu to, ko neredz citi 15

Fotogrāfam Mārim Kreicbergam ir aizraujošs hobijs, kurš, kā viņš smejas sarunā ar portālu LA.LV, prasa daudz brīvā laika. Septembra pirmajās dienās Zvārdē, kas atrodas Saldus novadā, viņam izdevies tikt pie pasakaini skaistām fotogrāfijām, kuras skatoties var pārņemt sajūta, ka ir dota tā brīnišķīgā iespēja – ielūkoties īstajā meža dzīvē.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

Viņš stāsta: “Tieši meža zvērus man patīk fotografēt visvairāk. Fotografēju arī putnus un citu dabu. Mans mērķis vienmēr ir tikt tuvu klāt un, tad fotografēt un novērot. Sajūtas ir neaprakstāmas, jo, kad tu esi ticis tik tuvu klāt un dzīvnieks tevi neredz, nejūt, tas ir tas, ko nekad nevar dabūt skatoties no lielāka attāluma.”

Jautāts, vai kādreiz, esot blakus tik vareniem dzīvniekiem, nav pārņēmušas bailes, Māris teic: “Bail nav, tomēr sirds gan sitas straujāk.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai tiktu pie šādam fotogrāfijām, Māris uz mežu dodas vēl tumsā, pēc 5:00 rītā. “Parasti tur esmu līdz kādiem 11:00. Tad otrs gājiens uz mežu jau ir pēcpusdienā no 16:00 līdz 21:00. Tas ir tagad – septembrī”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.