Talantīgā dziedātāja Antra Stafecka uz skatuves

FOTO. “Piedzima mans mazais sapnis, mana meita!” dziedātāja Antra Stafecka laidusi pasaulē trešo bērniņu 0

Dziedātāja Antra Stafecka-Niedra socvietnēs ierakstījusi skaistu un emocionālu ierakstu – Dziesmu un deju svētku laikā viņa kļuvusi par māmiņu savam trešajam bērniņam – meitiņai.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt 20
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Lasīt citas ziņas

“Šos mirkļus es nekad neaizmirsīšu! Kad piedzima Roberts, man bija ļoti bail! Ko gan es zināju savos 19 gados? Izrādās, ka pietiekoši, lai spētu audzināt tik emocionāli viedu puisi.

Kad piedzima Augusts, biju jau pastaigājusi pa mammas statusa taciņu un nu jau zināju, kā sirds sāp, kad mazajam nobirst kāda sāpju asara, vai cik lepnums ir liels kad tiek noskaitīta četrindīte bērnudārzā Māmiņdienas koncertā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gadi iet un mani brašie dēli aug, pamazām atdaloties no manis. Buča no manis jau ir caur vārdiem – nu maaaaaam… Mūsu sarunas nu jau vairs nav par multenēm un konfektēm… Nu jau blēņas ir nopietnākas un lēmumi tiek pieņemti patstāvīgi… Ja pieveru acis uz brīžiem, kad viens otru nokaitinām un strīdamies, esmu mīlestības un lepnuma pilna, par ko izauguši mani brašie dēli.

Un 2023.gada 9.jūlijā, Dziesmu un deju svētku noslēguma svētdienas rītā, piedzima mans mazais sapnis, mana MEITA! Un šoreiz sajūtas ir pilnīgi savādākas. Esmu tik mierpilna! Man nav bail no rītdienas.. Tik ļoti mazsvarīgi pēkšņi kļuva viss ārēji mazsvarīgais, kam mums cilvēkiem patīk pievērst tik lielu uzmanību.. Gribas domāt, ka tā būs vienmēr! Bet arī viņa augs un ar katru dienu kļūs gudrāka, viedāka, patstāvīgāka.. Tik daudz kas ir priekšā! Bet šobrīd manas sajūtas ir nostaļģiskas.

Esmu trīs bērnu mamma! Un tas nav nekas pārdabisks.. Jeb kura mamma ir unikāla! Mēs esam unikālas! Ar vienu, vai pat desmit bērniņiem.. Mēs esam UNIKĀLAS. Cik daudz spēju un varēšanas ir mūsos. Cik mīlestības ir mūsu sirdīs.. Esmu laimīga” – dziedātāja ierakstījusi socvietnē “Instagram”.

Šī gada 20.maijā Antra Stafecka mija laulības gredzenus ar mīļoto vīrieti Lauri Niedru. Pēc kāzām Antras uzvārdam pievienoja arī vīra uzvārdu.

SAISTĪTIE RAKSTI