VIDEO, FOTO. Rīgā pie Brīvības pieminekļa pulcējās vairāki simti cilvēku Ukrainas atbalstam 149

Rīgā pie Brīvības pieminekļa sestdien pulcējušies vairāki simti cilvēku Ukrainas, kur jau otro gadu notiek pilna mēroga karš, atbalstam.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas
Ukrainas atbalsta mītiņš
Apmeklētājiem līdz ir Ukrainas karogi, lentītes Ukrainas karoga krāsās, kā arī plakāti, paužot nosodījumu Krievijas agresijai un aicinot atbalstīt mieru Ukrainā.
CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat pasākuma laikā apmeklētāji aicināti ziedot Ukrainas atbalstam, kā arī piedalīties ierakumu sveču veidošanas darbnīcās.

Vienlaikus pāris desmiti cilvēku sestdien bija pulcējušies arī iepretim Ukrainas un Krievijas vēstniecībām, kur tika dziedāta Ukraina himna, kā arī izkliegti slavas saucieni Ukrainas karavīriem.

Jau vēstīts, ka sestdien Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā otrajā gadadienā Rīgā notiks vairāki Ukrainas atbalsta pasākumi. Tostarp pie Brīvības pieminekļa notiek mītiņš “Kopā līdz uzvarai!”.

Līdztekus, godinot Ukrainu un pieminot karā kritušos, sestdien plkst.15 Rīgas Domā notiks dievkalpojums, Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā plkst.18.30 notiks labdarības koncerts “Kopā ar Ukrainu”, savukārt no plkst.17.30 līdz 18.30 Rīgā notiks piemiņas un atbalsta akcija “Gaismas ceļš Ukrainai”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.