Kokteilis
Apbrīno

FOTO. Skandaloza latviešu blogere pārtop par Brīvības pieminekļa Mildu un iemūžina sevi fotosesijā7

Foto: ekrānuzņēmums no Instagram.

Rīdziniece, skandalozā blogere Jana Bruka (Yana Bruk) ar savu jaunāko fotosesiju pārsteidza daudzus – viņa pārtapa par Brīvības pieminekļa Mildu un šīs fotogrāfijas ievietoja sociālajā vietnē “Instagram”.

Jāteic, ka šī nav pirmā reize, kad Jana ar kaut ko pārsteidz – iepriekšējo reizi sabiedrības uzmanību jaunā sieviete izpelnījās ar fotogrāfijām, kurās viņa kaila bija ietinusies Latvijas karogā un tādā izskatā devās pastaigāties pa Rīgas ielām. Arī to piedzīvojumu meitene iemūžināja fotogrāfijās.

Šoreiz, pārtopot par Brīvības statujas Mildas tēlu, Jana savu izvēli pamatoja šādi (nerediģēts teksts no blogeres “Instagram” ieraksta – red.):

“Mirdzi kā zvaigzne!

Kāda ir pati ievērojamākā lieta Latvijā priekš jums?

Kas pirmais nākt jums prātā? Personīgi man «Brīvības piemineklis» un jums?

Starp citu kāds no jums ir kādreiz aizdomājies par to kāpēc tieši Milda? Kāpēc šo sievieti, meiteni uz pieminekļa sauc tieši par Mildu, kāpēc ne Zane, ne Yana, ne Marija? Taču variantu bija tik daudz un dažādu :/

Bet, kas vispār zināja, ka priekšgājējs mūsu lieliskās sievietes Mildas, bija vīrietis ) un ne vienkārši tur kaut kāds, bet pats Pēteris pirmais! Tiesa stāvēja viņš nedaudz citā vietā, vīrieti iemainīja sieviete hmmm… pilnīgi kā mūsdienu sparā.

Bet priekškam vispār tika izstādīts šis piemineklis? Atbildu- uz Latvijas neatkarības 17 gadadienu.

Tak ko tad tas nozīmē? Domāju, ka pat skaidrot nevajag😂 BRĪVĪBU!
Sieviete tur trīs zvaigznes, apzimējošas agrāk trīs Latvijā daļas, kuras šobrīd ir četras.
Uz pašas fasādes rakstīts «Tēvzemei un brīvībai» tik vien pāris vārdu, bet cik spēcīgi!💪🏼

Kāpēc es vispār izlēmu parādīt jums Mildu tieši šādā skatā kā jūs redzat šajās fotogrāfijās, mm? Viss ir vienkārši, es uzskatu ka Milda ir Brīva! Tik pat brīva kā mēs! Brīvi par pavadīt savu brīvdienu staigājot pa savu pilsētu, smaidot garāmgājējiem( beidzot uz sejas smaids)
Brīva no visiem stereotipiem, kurus mums uzspiež visas vēstures garumā. Es jums parādu viņu tādu kāda viņa varētu būs tagad, mūsdienās ❤️
Jo mēs tak dzīvojam demokrātiskā valstī?

Jo mēs taču rūpējamies par mūsu valsts iedzīvotājiem. Milda ir nogurusi visu laiku strādāt, bez brīvdienām tur stāvēt un mirdzēt, tāpēc viņa ir pelnījusi tādu pašu atpūtu kā mēs.

Ko priekš jums nozīmē brīvība?”

Saistītie raksti

 

View this post on Instagram

 

🌟Сияй как звезда🌟 ⠀ Какая для вас самая главная достопримечательность в Латвии? ⠀ Что первое приходит в голову? Лично у меня «Пямятник Свободы», а у вас? ⠀ Кстати кто то когда нибудь задумывался почему Милда? Почему эту женщину, девушку на памятнике зовут Милда, почему не Зане, не Яна😂, не Мария? Ведь варианты могли быть разные :/ ⠀ Но кто вообще знал, то предшественник нашей потрясающей девушки был мужчина ) и никакой то там! А сам Пётр первый! Правда стоял он не много в другом месте. Мужчину заменила женщина хмммм… прям в духе современности)) ⠀ Но к чему и зачем вообще поставили этот монумент? Отвечаю – на 17 годовщину провозглашение независимости Латвии. Так что же он означает? Думаю, что даже объяснять не надо 😂 СВОБОДУ! Женщина держит три звёзды, символизирующие три исторически части Латвии (но сейчас их 4 кто не знал😂) На фасаде написано «отчизне и свободе !» всего парк слов, но как сильно и широко это звучит 💪🏽 ⠀ Почему я вообще решила изобразить Милду такой какую вы ее видите сейчас на этих фотографиях, ммм? Все просто, я считаю что милда свободная! так же как и мы! Свободно может провести свой выходной, гуляя по своему городу и Улыбаясь прохожим (наконец-то не с хмурым лицом ). Свободна от всех стереотипов которые нам навязывают на протяжении всей истории! Я вам представляю Милду такую какая она могла бы быть сегодня как мы ❤️ Ведь мы живем в демократической стране? ⠀ Ведь мы заботимся о всех Жителях страны .Милда устала работать постоянно… без выходных там стоять и сиять, поэтому она имеет полное право как и мы все отдохнуть. ⠀ А Что для вас значит свобода?

A post shared by ЯНА БРУК – ТВОЙ ЛУЧШИЙ ДРУГ (@yanaabruk) on

 

View this post on Instagram

 

🇱🇻Mirdzi kā zvaigzne! Kāda ir pati ievērojamākā lieta Latvijā priekš jums? Kas pirmais nākt jums prātā? Personīgi man «Brīvības piemineklis» un jums? Starp citu kāds no jums ir kādreiz aizdomājies par to kāpēc tieši Milda? Kāpēc šo sievieti, meiteni uz pieminekļa sauc tieši par Mildu, kāpēc ne Zane, ne Yana, ne Marija? Taču variantu bija tik daudz un dažādu :/ Bet, kas vispār zināja, ka priekšgājējs mūsu lieliskās sievietes Mildas, bija vīrietis ) un ne vienkārši tur kaut kāds, bet pats Pēteris pirmais! Tiesa stāvēja viņš nedaudz citā vietā, vīrieti iemainīja sieviete hmmm… pilnīgi kā mūsdienu sparā. Bet priekškam vispār tika izstādīts šis piemineklis? Atbildu- uz Latvijas neatkarības 17 gadadienu. Tak ko tad tas nozīmē? Domāju, ka pat skaidrot nevajag😂 BRĪVĪBU! Sieviete tur trīs zvaigznes, apzimējošas agrāk trīs Latvijā daļas, kuras šobrīd ir četras. Uz pašas fasādes rakstīts «Tēvzemei un brīvībai» tik vien pāris vārdu, bet cik spēcīgi!💪🏼 Kāpēc es vispār izlēmu parādīt jums Mildu tieši šādā skatā kā jūs redzat šajās fotogrāfijās, mm? Viss ir vienkārši, es uzskatu ka Milda ir Brīva! Tik pat brīva kā mēs! Brīvi par pavadīt savu brīvdienu staigājot pa savu pilsētu, smaidot garāmgājējiem( beidzot uz sejas smaids) Brīva no visiem stereotipiem, kurus mums uzspiež visas vēstures garumā. Es jums parādu viņu tādu kāda viņa varētu būs tagad, mūsdienās ❤️ Jo mēs tak dzīvojam demokrātiskā valstī? Jo mēs taču rūpējamies par mūsu valsts iedzīvotājiem. Milda ir nogurusi visu laiku strādāt, bez brīvdienām tur stāvēt un mirdzēt, tāpēc viņa ir pelnījusi tādu pašu atpūtu kā mēs. Ko priekš jums nozīmē brīvība? Body art : @carlanaart Fotogrāfs : @oskarsludvigs Modele : Yana Bruk Tavs vislabākais draugs 😂💪🏽

A post shared by ЯНА БРУК – ТВОЙ ЛУЧШИЙ ДРУГ (@yanaabruk) on

LA.LV Aptauja

Ko tu domā par Janas uzdrīkstēšanos iejusties Mildas tēlā?

  • Nevajadzētu tādās fotogrāfijās izmantot Brīvības pieminekļa simbolu
  • Tas ir šausmīgi un man personīgi nepieņemami!
  • Fotogrāfijas izdevušās jaukas, man patīk!
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.