Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā 2023 pulcē interesentus baudīt mākslu un mūziku!

FOTO. Smilšu skulptūras Jelgavā – māksla, radošums un skaistums! 17

Šo sestdien, 10. jūnijā, notiek tradicionālais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā. Smilšu skulptūru parks šodien būs atvērts līdz pat pulksten 23:00. Parka apmeklētāji tajā var ne tikai apskatīt tēlnieku meistardarbus, bet arī izbaudīt izklaides programmu visai ģimenei, tā portāls LA.LV uzzināja Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

Smilšu skulptūru parka vērienīgākais mākslas darbs ierasti ir demo skulptūra, un arī šogad to Pasta salā izveidojuši latviešu tēlnieki Kārlis un Maija Īles. Viņus iedvesmojusi grupas “The Beatles” izpildītā kompozīcija “Yellow Submarine” (“Dzeltenā zemūdene”). Taujāti par dziesmas izvēli, tēlnieki atbild īsi: “Tā ir visu laiku populārākā dziesma.” Parka centrālā skulptūra ir 12 metrus plata, un tās būvniecībā izmantotas aptuveni 300 tonnas smilšu.

Visas dienas garumā mazākos apmeklētajus sagaidīja aizraujošas aktivitātes. Bet vakarā par svētku atmosfēru parūpēsies trīs dažādas Latvijas grupas un mūziķi – pulksten 18:00 spēlēja latviešu rokgrupa “De Speakable”, no pulksten 19:30 dzied mūziķis Lauris Reiniks un pulksten 21:00 uz skatuves kāps grupa “Credo”!

CITI ŠOBRĪD LASA

Biļetes uz Starptautisko smilšu skulptūru festivālu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja – bez maksas, tā informēja Jelgavas pašvaldībā.Starptautisko smilšu skulptūru festivālu Jelgavā organizē Jelgavas valstspilsēta un iestāde “Kultūra” sadarbībā ar lieldraugu AS “Ramirent Baltic”.

Festivāls turpināsie arī svētdien, 11.jūnijā.

Skaties smilšu skulptūras Jelgavā arī foto galerijā portālā LA.LV!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.