"Latvijas Mediji" un britu žunālists Vinsents Hants prezentē jauno grāmatu par čeku “VDK un Latvija. Stāsti par Latvijas attiecībām ar čeku", 22.11.2019.
"Latvijas Mediji" un britu žunālists Vinsents Hants prezentē jauno grāmatu par čeku “VDK un Latvija. Stāsti par Latvijas attiecībām ar čeku", 22.11.2019.
Foto: Karīna Miezāja/Latvijas Avīze

FOTO: Vaļā vērta prominentā britu žurnālista Vinsenta Hanta grāmata par čeku 0

Latvijas Okupācijas muzejā atvērta izdevniecības “Latvijas Mediji” kārtējā vēstures tematikas grāmata – britu raidkorporācijas BBC žurnālista un kinodokumentālista Vinsenta Hanta “VDK un Latvija. Stāsti par Latvijas attiecībām ar čeku”.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Jaunais darbs ir Anglijā nesen iznākušās grāmatas “Up Against the Wall: The KGB and Latvia” tulkojums.

Latvijas vēstures jautājumos patiesi ieinteresētais Vinsents Hants latviešu lasītājam jau būs pazīstams pēc pagājušā gada maijā iznākušā darba “Otrā pasaules kara beigas Kurzemes frontē. Asinis mežā” – 2017. gadā angļu valodā uzrakstītā “Blood in the Forest” tulkojuma.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šoreiz Hantu piesaistījusi rietumniekus allaž intriģējošā padomju slependienestu tematika – PSRS Valsts drošības dienesta jeb čekas attīstība no dibināšanas 1917. gadā līdz čekas maisiem mūsdienu Latvijā.

"Latvijas Mediji" izdod britu žurnālista Vinsenta Hanta grāmatu par čeku
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.