Autobusa šoferis brauc pa Rīgu ar šņabja pudeli rokās, policija uz izsaukumu laikus nereaģē

FOTO, VIDEO. Autobusa šoferis brauc pa Rīgu ar šņabja pudeli rokās, policija uz izsaukumu laikus nereaģē 114

Artūrs Rīgā pagājušajā nedēļā, iekāpjot 58. autobusā Brīvības gatves pieturā, nokļuva prātam neaptveramā situācijā, viņam durvis atvēra autobusa šoferis, kurš, neko neslēpjot, braukšanas laikā malkoja dzērienu no pudeles, uz kuras uzrakstīts “vodka”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Artūrs uzreiz noreaģēja un šo skatu iemūžināja. Šoferis, kad pudele jau bijusi iztukšota, gandrīz izraisīja avāriju, jo tikai pašā pēdējā brīdī uz gājēju pārejas pamanījis sievieti.

Bailēs par savu drošību, vīrietis nākamajā pieturā izkāpa no sabiedriskā transporta un piezvanīja Valsts policijai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai pārliecinātos, ka likumsargi tiešām ierodas, viņš turpinājis sekot transportlīdzeklim automašīnā līdz pat galapunktam Vecmīlgrāvī.

“Mēs gaidījām kādas 40 minūtes. Neviena policija neatbrauca. Tad es zvanīju vēlreiz policijai. Tad man policija pateica, kādēļ es zvanot vēlreiz, ka visas ekipāžas esot aizņemtas un ka viņi sūtīs ekipāžu, kad būs brīvas ekipāžas. 40 minūšu laikā nevienas ekipāžas nav pieejamas. Tas tā ļoti jocīgi, manuprāt,” norāda Artūrs.

Artūrs atzīst, ka ir vīlies policistu neizdarībā situācijā, kad apdraudēta tik daudzu satiksmes dalībnieku drošība – gan citu šoferīšu uz ceļa, gan konkrētā sabiedriskā transporta pasažieru dzīvība. Artūrs pārliecināts, ka tādam cilvēkam jāatņem autovadītāja tiesības.

Valsts policijā skaidro – likumsargi pēc Artūra zvana saņemšanu reaģējuši nekavējoties un paaugstinātā riska informāciju nosūtīta ne tikai ceļu policistiem, bet arī patruļpolicistiem un pašvaldības policistiem. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona komandieris Jānis Parādnieks skaidro, ka policija aizkavējusies, jo pirmdienas pēcpusdienā, pīķa stundā, saņemti daudzi izsaukumi un brīvas ekipāžas tobrīd neesot bijušas. Likumsargi ieradušies īsi pēc tam, kad šoferis devies nākamajā reisā.

“Dombrovska bulvārī, pie veikala Rimi, šis autovadītājs, autobusa vadītājs tika pārbaudīts. Viņam netika konstatēts nekāds alkohola reibums, vispār nekāda alkohola klātbūtne netika konstatēta,” atklāj Parādnieks.

Arī AS “Rīgas satiksme” (RS) pārstāve apliecina, ka konkrētais šoferis tajā vakarā veicis alkohola testu vēl trīs reizes. Nevienā no tām alkohola klātbūtne izelpā nav atklāta. Izrādās, – notikušais ir milzu pārpratums!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.