Rīgas “Dinamo” hokejistiem atkal kliboja momentu realizācija.

FOTO, VIDEO: “Dinamo” komandai švaks spēles sākums un zaudējums Ķīnas klubam 1

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā savā laukumā ar rezultātu 1:3 (1:2, 0:0, 0:1) zaudēja Pekinas “Kuņluņ Red Star” komandai.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 164

Mājinieki aizvadīja ļoti sliktu spēles sākumu, jo jau 11.minūtē zaudēja ar 0:2, pēc tam nespējot “sasmelt izlieto ūdeni”. “Dinamo” labā vārtus guva aizsargs Kristaps Sotnieks.

Viesi jau ceturtajā minūtē guva pirmos vārtus, ātru uzbrukumu ar precīzu metienu tukšos vārtos noslēdzot Ītenam Verekam. Rīdzinieki turpināja pasīvu spēli un perioda vidū savā aizsardzības zonā zaudēja ripu, kā rezultātā Edams Kreknels nonāca viens pret Aleksanderu Salāku un raidīja ripu tīklā.

Spītējot momentu trūkumam, tomēr pusotru minūti pirms perioda beigām arī rīdzinieki guva vārtus – Sotnieka no zilās līnijas mestā ripa rikošetā atrada ceļu cietoksnī.

Rīgas "Dinamo" aizvada spēli pret Pekinas "Kuņluņ Red Star"

Otrajā periodā Dinamo” saimniekoja pretinieku aizsardzības zonā un, salīdzinot ar pretiniekiem, divtik vairāk reižu meta pa vārtiem. Tiesa, “Kuņluņ Red Star” vārtus atslēgt neizdevās, tajā skaitā arī perioda otrajā pusē nopelnītajā vairākumā.

Trešās trešdaļas viducī Rīgas komanda tika pie vēl vienas iespējas spēlēt vairākumā. Taču tajā rupju kļūtu pieļāva Salāks, kurš aiz vārtiem pieturēja ripu, tika atbruņots un par to sodīts – ripu tukšos vārtos ieraidīja Lūks Lokhārts. Atlikušajās nepilnās desmit minūtēs atspēlēties neizdevās un tika piedzīvots zaudējums ar 1:3.

“Kuņluņ Red Star” izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, kamēr “Dinamo” cieta otro neveiksmi, jo svētdien viesos pārtrauca divu uzvaru sēriju un ar rezultātu 2:3 piekāpās Maskavas “Spartak”, atgriežoties pēdējā vietā KHL čempionātā.

Pēc šī mača “dinamieši” dosies divu spēļu izbraukuma tūrē, to uzsākot 1.novembrī ar tiešajiem konkurentiem rietumos “Soči”.

Šobrīd Rīgas klubs ar 16 punktiem 23 spēlēs ieņem pēdējo, 12.vietu Rietumu konferencē, bet “Kuņluņ Red Star” ar 24 punktiem 23 spēlēs ir devītie Austrumu konferencē.