Neskati auto no "pakaļas" jeb kas īsti ir Suzuki S-Cross?

FOTO, VIDEO. Neskati auto no “pakaļas” jeb kas īsti ir Suzuki S-Cross? 1

Pievieno LA.LV

Mūsu šīs dienas testa objekts būs ideāli piemērots cilvēkiem, kam pie sirds iet ne tikai pilsētas asfalta džungļi. Suzuki S-Cross, kuru agrāk pazinām ar nosaukumu SX-4, lieliski der dzīvei piepilsētā vai laukos.

Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
VIDEO. “Man gandrīz katru dienu bija slikta dūša un vemšana!” Kad mamma izņem krūšu implantus, neviens nespēja noticēt, ko tajos atrada
Lasīt citas ziņas

Tam ir visu riteņu piedziņa, ekonomisks hibrīdmotors un paaugstināts klīrenss, kam pateicoties varēsiet doties tuvāk dabai un nesatraukties par to, ka noskrambāsiet auto apakšu vai nosmērēsiet riepas ar dubļiem!

Pie S-Cross stūres šodien sēdīsies vīrs, kurš pasauli redz citādāk nekā mēs, jo vienmēr tajā saskata kadru un „noķer to” videokameras skatu meklētājā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ģirts Straustiņš ir televīzijas un kino operators ar milzīgu pieredzi gan ziņās un dokumentālajā žanrā, gan sportā, kur filmējis neskaitāmus notikumus (20 pasaules hokeja čempionātus, autorallija posmus, arī Olimpiskās spēles).

(Viņš arī ir Rīgas „Dinamo” spēļu tiešraižu pults režisors) Un, protams, atceramies Ģirta viesošanos pasaules ‘karstajos punktos’ kopā ar žurnālistu Sandiju Semjonovu – t.sk.izveidojot filmu „Astoņi pilnmēneši” par mūsu karavīru gaitām Afganistānas kara zonā.

Citiem vārdiem – šķiet, Ģirts nevar nosēdēt uz vietas un viņam vienmēr vajadzīgs kāds azartisks piedzīvojums.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.