Zem sniega smaguma iebrucis Daugavpils Olimpiskā centra āra slidotavas jumts

FOTO. Zem sniega smaguma iebrucis Daugavpils Olimpiskā centra āra slidotavas jumts 36

Šorīt zem sniega smaguma iebrucis Daugavpils Olimpiskā centra āra slidotavas jumts, aģentūra LETA uzzināja Daugavpils pašvaldībā.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Iebrūkot telts konstrukcijas jumtam, neviens cilvēks nav cietis un nav cietušas arī citas slidotavas konstrukcijas. Bija plānots slidotavu atvērt jau sestdien, taču, redzot laika prognozē spēcīgu snigšanu, nolemts atklāšanu pārcelt uz pirmdienu, aģentūrai LETA skaidroja Olimpiskā centra valdes loceklis Vladimirs Šteinbergs. Uz jumta bijusi aptuveni pusmetru bieza sniega kārta.

“Gribējām notīrīt sniegu no jumta ap plkst.9, bet apmēram stundu pirms tam telts konstrukcija, kas izgatavota no plastmasas, neizturēja sniega svaru,” pauda Šteinbergs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Slidotavu plānots atvērt pēc jumta salabošanas.

“Divas, trīs dienas un salabosim. Zaudējumi nav lieli, un, lai arī ir nepatīkami, ir labi, ka cilvēki nav cietuši,” sacīja Olimpiskā centra vadītājs.

Jau ziņots, ka pēdējā diennaktī visvairāk snidzis Latvijas austrumu novados, kur sniega sega vietām kļuvusi par 10-15 centimetriem biezāka, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.