EPA/LETA

Gulbis jauno sezonu sāks ar maču pret Lielbritānijas otro raketi 0

Pievieno LA.LV

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis jauno sezonu Dohas “ATP World Tour 250” sērijas sacensībās sāks pret Lielbritānijas otro raketi Danielu Evansu, kurš veiksmīgi pārvarējis šī turnīra kvalifikācijas sacensības.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Šobrīd 23 gadus vecais Evanss ATP rangā ieņem 150.vietu, bet lielākoties panākumus viņš guvis “Challenger” raudzes turnīros.

Vēl septembrī Lielbritānijas tenisists piedalījās ASV atklātajā čempionātā, kur aizkļuva līdz trešajai kārtai, bet pēc tam ATP rangā sasniedza savu rekordpozīciju – 149.vietu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēl nav zināms, kad Gulbis un Evanss varētu mēroties spēkiem, bet tas norisināsies otrdien vai trešdien.

Ja Gulbim izdosies kvalificēties ceturtdaļfinālam, viņam var būt iespēja tikties ar pasaules pirmo raketi spāni Rafaelu Nadalu.

Šobrīd ATP ranga 24.vietā esošais Gulbis sacensībās izlikts ar septīto numuru.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.