Foto – LETA/AFP

Hjūstones meita nopēlusi jauniznākušos memuārus par dziedātāju 0

Bobija Kristīna Brauna nopēlusi savas vecmāmiņas izdotos memuārus par dziedātāju Vitniju Hjūstoni. Kā jau ziņots, Vitnijas Hjūstones māte Sisija janvārī iznākušajā grāmatā “Remembering Whitney” raksta, ka dziedātāja nebūtu iestigusi tik dziļi narkotiku purvā, ja nebūtu apprecējusies ar mūziķi Bobiju Braunu.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Bobija Kristīna piektdien publicēja niknu tvītu, tomēr nenorādot, kuri Sisijas Hjūstones izteikumi viņu aizskāruši. “Man nav nekāda sakara ar manas vecmāmiņas grāmatu. Lūdzu cieniet to. Neesmu grāmatu lasījusi un to arī nedarīšu,” viņa rakstīja. “Manuprāt, tā pauž necieņu pret manu māti, un es, viņas meita, to necietīšu.”

Tikmēr Sisija Hjūstone aktīvi piedalās savas jaunās grāmatas reklāmas pasākumos, tostarp arī viesojās Opras Vinfrijas sarunu šovā ar dēlu Maiklu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Hjūstone un Brauns laulībā nodzīvoja 15 gadus. Viņi izšķīrās 2007.gadā.

Kā jau ziņots, 48 gadus vecā Hjūstone pagājušā gada 11.februārī tika atrasta mirusi viesnīcas istabā Beverlihilsā. Tiesu mediķi atzina, ka viņas nāves iemesls bija nejauša noslīkšana, ko izraisīja kokaīna lietošana un sirds slimība.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.