Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Iecavā kravas auto uzbrauc pakritušai gājējai, kura mirst notikuma vietā 6

Pievieno LA.LV

Rīgas ielā, Iecavā, kravas automašīnas “Renault Midlum” vadītājs, braucot atpakaļgaitā, uzbrauca pakritušai gājējai, kura no gūtajām traumām mira notikuma vietā, informēja Valsts policijas pārstāve Ilze Jurēvica.

“Jā, drīz mums būs bērniņš!” Kristapa Porziņģa tēvam Tālim 69 gadu vecumā jauna dzīve 36
“Izmeta līkumu caur Hormuza šaurumu?” Pircēji iepleš acis, redzot, cik Cēsīs maksā tomāti 20
Armands Puče: Ļoša, utis un paradīzes vārtiņi
Lasīt citas ziņas

Vēl vakar Ogres novada Ķeipenes pagastā, kādai personai vadot traktoru, transportlīdzeklis apgāzās un uzkrita virsū no traktora izkritušajam vadītājam, kurš notikuma vietā no gūtajām traumām mira.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 119 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 12 personas un divas gājušas bojā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā reģistrēti 68 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgalē – 19, Vidzemē – 11, pieci – Kurzemē un 16 – Latgalē.

No ceļu satiksmes negadījumos cietušajiem trīs reģistrēti Rīgā, četri – Zemgalē, viens – Vidzemē un četri – Latgalē.

Ceļu satiksmes negadījumos cietis viens gājējs Rīgā un viens Zemgalē, kā arī divi – Latgalē. Ceļu satiksmes negadījumā cietis arī viens velosipēdists Rīgā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.