Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ieteicams būt uzmanīgam – optimisms var izspēlēt sliktu joku! Horoskopi no 6. līdz 12.jūlijam0

Foto: PEXELS

Avots: “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”.

Auns

Darbā aizņemtajiem Auniem veiksies gandrīz viss, ko vien viņi pasāks, sevišķi darbi, kuru sekmes atkarīgas galvenokārt tikai no paša. Brīvajā laikā planētas sola panākumus pie pretējā dzimuma, tomēr no jauna dibinātajās attiecībās var nākties vilties.

Vērsis

Viņš grib visu darīt pa jaunam, atmest visu veco un nederīgo. Darba lietās un visā, kas attiecas uz ģimeni, viņam arī izdodas, nedēļas beigās viņš būs lepns par paveikto. Mīlestībā gan tomēr labāk turēties tikai pie tā, kas viņam jau ir.

Dvīņi

Darbā joprojām aizņemtajiem Dvīņiem zvaigznes iesaka turpināt un, iespējams, arī pabeigt iesākto. Ar grūtākām problēmām tikt galā palīdzēs intuīcija un apsviedība. Arī mīlestībā labāk turēties pie jau esošajām attiecībām.

Vēzis

Daudz jaunu ideju un nodomu, un šķiet, ka daudzi no tiem būs arī realizējami. Lielā daļā gadījumu tā tas arī notiks un Vēzis šo nedēļu varētu beigt visai apmierināts ar dzīvi. Ieteicams tomēr būt uzmanīgam – pārlieks optimisms var izspēlēt sliktu joku…

Lauva

Priekšā daudz dažādu uzdevumu un, kaut arī pirmajā mirklī šķiet, ka tikt galā ar tiem nebūs grūti, patiesībā tas tikai liecina, ka viņa pat ne visai izprot gaidāmā darba apjomu. Atliek tomēr tikai pūlēties un strādāt…

Jaunava

Visai ticami, ka viņa lielā mērā varēs nodarboties ar to, kas pašai tīk. Arī par ideju trūkumu žēloties nenāksies, atliks tikai ķerties pie to realizēšanas. Nedēļas otrajā pusē, iespējams, izdosies tikt galā ar problēmu, kas mocījusi ilgāku laiku.

Svari

Ieguvēji būs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri jau devušies atvaļinājumā. Zvaigznes sekmēs bezrūpīgu brīvā laika pavadīšanu, atrašanos tuvu un mīļu cilvēku vai vienkārši sev tīkamā sabiedrībā. Ieteicams tomēr nešķiesties ar naudu un nedāvāt savas simpātijas tiem, kuri to nav pelnījuši.

Skorpions

Viņam lieli nodomi un viņš cer, ka to īstenošana gandrīz vai izmainīs pasaules kārtību. Realizēt tos gan daudzos gadījumos būs grūti, ja ne neiespējami… Pārlieku pūlēties arī nevajadzētu – var pazaudēt veselību.

Strēlnieks

Piemērota nedēļa, lai turpinātu iesākto un tiktu galā ar problēmām. Enerģijas vairāk nekā citkārt un tur, kur nepietiks ar prāta slēdzieniem, talkā nāks nojautas un intuīcija. No pārlieka optimisma tomēr jāizvairās.

Mežāzis

Viņš turpina cītīgi strādāt un šķiet, ka pienākumu varētu būt vairāk, nekā viņš var paspēt izpildīt. Par laimi, enerģijas vēl joprojām pietiek, šķiet, ka viņš tomēr tiks galā. Tomēr Mežāzis darītu gudri, ja katru dienu sāktu ar tobrīd pašu svarīgāko.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Joprojām darbu pāri galvai un tikt ar visu galā palīdzēs paša attapība un spēja reaģēt uz mainīgām situācijām. Iespējams, dažus darbus pat izdosies pabeigt. Attiecības ģimenē uzlabosies, ja vien viņš rēķināsies ne tikai ar savām domām.

Zivis

Zvaigznes joprojām vedina uz pārdomām kā aktīvu darbību. Tas nebūtu slikti, tomēr dzīve prasa savu un būtu labi, ja viņas pievērstu lielāku uzmanību savām finansēm. Pretējā gadījumā daži sapņi var palikt neīstenoti.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IJ
Ieva Janelsiņa
Kultūra
Jaunā teātra sezona ir klāt. Ar kādām prasībām tagad jārēķinās skatītājiem?
Speciālreportāža 1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Pasaulē
Policijas brutalitāte un neoficiālas uzvaras svinības. Baltkrievijā aizvadīta pirmā nakts pēc prezidenta vēlēšanām 2
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Ikšķilē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks
55 minūtes
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Minerālmēslu “bumba” arī Ukrainas ostā – tūkstošiem tonnu tās pašas vielas, kas nolīdzināja ostas rajonu Beirūtā
50 minūtes
LA
Latvijas Avīze
Latvijā
Beidzot iespēja atgūt naudu, pļāpīgais prokurors un izdegušie mācītāji. Nedēļas notikumu apskats
3 stundas