Foto: LETA

Ievērojami audzis Baltinavas novada domes deputāta Bartkeviča saimniecības apgrozījums un peļņa 0

2018.gadu veiksmīgi aizvadījusi Baltinavas novada domes deputāta Guntara Bartkeviča (“Savam novadam”) zemnieku saimniecība “Amatnieki”, audzējot apgrozījumu un peļņu, liecina “Firmas.lv” dati.

“Ārā bargi mīnusi, kāds tev elektrības rēķins?” Latvieši – siltumsūkņu īpašnieki parāda savus rēķinus
VIDEO. Juris Žagars pieķerts domes sēdē, pa kluso zem galda skaitot žūksni skaidras naudas 3
Kokteilis
Viņķelei šodien pirmā darba diena! Zināms, cik liela būs viņas alga jaunajā amatā
Lasīt citas ziņas

Pērn kokapstrādes saimniecības pagrozījums bijis 1,529 miljoni eiro, kas ir par 36% vairāk nekā 2017.gadā sasniegtie 1,127 miljoni eiro. Ievērojams ir arī peļņas pieaugums – no 15 582 eiro 2017.gadā līdz 283 214 eiro pagājušajā gadā. Uzņēmuma vadība uzskata, ka tas pērn darbojies apmierinoši.

“Amatnieku” pērnā gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka mežizstrādes un kokapstrādes komersants piedāvā arī drupinātu granti un transporta pakalpojumus. Līdz ar ražošanas paplašināšanu saimniecība iecerējusi jaunu darba vietu radīšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bartkevičs, kurš novada domē ievēlēts vairāku sasaukumus, ir vienīgais “Amatnieku” īpašnieks un vadītājs. Saimniecība darbojas Baltinavas novada Apšovā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.