foto – Postimees/Eero Vabamaegi

Igaunijas basketbola federācija atbalsta kopīga čempionāta rīkošanu 0

Pievieno LA.LV

Igaunijas basketbola federācijas padomes sēdē trešdien tika atbalstīta ideja par Latvijas un Igaunijas apvienotā basketbola čempionāta rīkošanu.

Veselam
Ko ēst sirds veselībai? 5 konservēti pārtikas produkti, kas patiešām nāk par labu mūsu organismam
Kokteilis
Viņi necieš kritiku un neuzticas nevienam: šīs zodiaka zīmes tiek uzskatītas par lepnuma karaļiem
Nes ārā pudeles maisiem no veikala! Sieviete atklāj, ka Latvijā patiesībā nekādu alkohola tirdzniecības ierobežojumu nav 10
Lasīt citas ziņas

Konceptuālu atbalstu jaunajam projektam jau iepriekš bija izteikuši Latvijas Basketbola līgā pārstāvētie klubi, to atbalsta Latvijas Basketbola savienībā, bet kā pēdējā atbilde projekta startam bija jāsagaida igauņu lēmums. Brīdī, kad beigusi pastāvēt Baltijas basketbola līga, lēmums bija pozitīvs.

Igauņu basketbola prezidents Jāks Salumets, gluži kā mūsu Valdis Voins, uzver, ka priekšā ir darbs pie mārketinga un turnīra izspēles jautājumu risināšanas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sākotnēji bija iecere par 16 komandu turnīru, taču jau tagad ir skaidrs, ka būs vismaz par vienu mazāk. Igaunija gatavojas startēt ar septiņām komandām, jo viņu astotā komanda “Audentes” faktiski ir U-18 izlase un šādā līmenī nebūs konkurētspējīga. Arī “Valka/Valga” tiks pierakstīta igauņiem un pēc apvienotā čempionāta izspēles piedalīsies Igaunijas čempionāta izslēgšanas spēļu turnīrā. Vēl Igaunijas čempionātā šosezon spēlēja Tallinas “Kalev/Cramo”, “Kalev/TLU” un “TTU”, Raplas “Avis”, Pērnavas “Parnu” un Tartu universitāte, kur nākamajā sezonā budžets saruks četras reizes un iespēja tiks dota jaunajiem basketbolistiem.

Ziemeļu kaimiņi apstiprinājuši, ka regulārajā sezonā tiks izspēlēti divi apļi, tad astoņas labākās komandas ceturtdaļfinālos divu spēļu summā noskaidros četrus finālturnīra dalībniekus. Pēc tā katrā valstī paredzēti atsevišķi izslēgšanas spēļu turnīri nacionālā čempiona noskaidrošanai.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.