Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto

Indonēzijā par zādzību no banku kontiem aizturēti hakeri no Latvijas, Krievijas un Lībijas 0

Pievieno LA.LV

Indonēzijā par zādzību no banku kontiem aizturēti seši ārzemju hakeri no Latvijas, Krievijas un Lībijas, atsaucoties uz Indonēzijas laikrakstu “Tribun Jakarta”, ziņo portāls “Coconuts Jakarta”.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Policija norādījusi, ka aizturētie valstī iekļuvuši, izmantojot viltotas pases un identitātes. Tiek uzskatīts, ka, uzturoties Indonēzijā, viņi izkrāpuši naudu no pašu dzimtajās valstīs dzīvojošajiem cilvēkiem.

Amatpersonas skaidrojušas, ka noziegumi bijuši mērķēti uz Austrumeiropas valstīm, jo noziedzīgā darbība notikusi, izmantojot kādā Austrumeiropas valstī esošu internetbanku.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.