Maskavas “Spartak” nonākuši neapskaužamā situācijā sērijā pret Maskavas “Dinamo”.

Indrašis rezervē, Karsums piespēlē, “Spartak” salūzt pēdējās četrās minūtēs 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) otrajā “play-off” mačā izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm, tomēr ar to nebija gana, lai palīdzētu Maskavas “Spartak” izvairīties no 0-2 sērijā.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

“Spartak” viesos ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) zaudēja Maskavas “Dinamo”, kuras rindās nebija pieteikts Miks Indrašis.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts pēc divām spēlēm ir 2-0 par labu “Dinamo”. Pirmajā mačā “Dinamo” izcīnīja uzvaru ar 5:1.

Līdz pat spēles pēdējām četrām minūtēm “dinamieši” bija iedzinējos ar 1:2, taču izlīdzinājumu spēja panākt Vadims Šipačovs. Minūti līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus “Dinamo” komandā iemeta Andrē Petešsons, taču jau pēdējā minūtē 4:2 panāca Mihails Grigorjevs, ripu raidot tukšos vārtos.

Viesi atlikušajās sekundēs vēl paspēja iegūt skaitlisko vairākumu, kurā izcēlās Robins Hanzls, kuram rezultatīvi piespēlēja Kaspars Daugaviņš, bet ar to nebija gana, lai panāktu izlīdzinājumu sērijā.

Karsums šajā spēlē laukumā pavadīja 11 minūtes un 56 sekundes. Viņš rezultatīvi piespēlēja “Spartak” pirmo vārtu guvumā, kas tobrīd panāca 1:0. Tāpat viņš uzvarēja visos četros iemetienos, pielietoja divus spēka paņēmienus un reizi bloķēja pretinieka mesto ripu.

Tikmēr viņa komandas biedrs Daugaviņš laukumā pabija 17 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs arī izdarīja divus metienus pa vārtiem un uzvarēja vienīgajā iemetienā.

Citā spēlē Maskavas CSKA, kurā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs, otrajā duelī mājās ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) uzveica Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru štābā ir Sandis Ozoliņš.

Divas rezultatīvas piespēles uzvarētāju labā iekrāja Antons Šlepišovs un Ņikita Ņesterovs.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē CSKA svinēja panākumu ar 3:0 un sērijā līdz četrām uzvarām maskavieši ir priekšā ar 2-0.

Vēl pie panākumiem trešdien tika Novosibirskas “Sibirj” un Kazaņas “Ak Bars”.

“Sibirj” viesos ar 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”. Uzvaras vārtus guva Mikaēls Ruhomā.

Pirmajā duelī uzvaru ar 2:0 svinēja “Sibirj”, kā rezultātā pēc diviem mačiem sērijā rezultāts ir 2-0 par labu Novosibirskas komandai.

Savukārt “Ak Bars” mājās ar 5:1 (3:1, 2:0, 0:0) pārspēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.

Kazaņas komandā 1+1 nopelnīja Mets Fretins un Dimitrijs Voronkovs. Tikmēr vienīgos viesu vārtus iemeta Pāvels Kuļikovs.

“Ak Bars” arī pirmajā spēlē uzvarēja (4:1), kā rezultātā sērijā rezultāts ir 2-0.

Ceturtdien KHL izslēgšanas spēlēs paredzēti vēl četri dueļi. Vienā no tiem Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” tiksies ar Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Šajā sērijā “Jokerit” ir vadībā ar 2-0.