Foto-LETA/AFP

Itālijas senators salīdzina valsts pirmo melnādaino ministri ar orangutanu 0

Pievieno LA.LV

Itālijas galēji labējās partijas “Ziemeļu līga” senators Roberto Kalderoli sestdien, 13.jūlijā, salīdzinājis valsts pirmo melnādaino ministri Sesīliju Kjengi (attēlā) ar orangutanu.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mājas
Pelašķim daudzi paiet garām: tieši šobrīd zied viens no vasaras vērtīgākajiem augiem
Ukraina trāpījusi pa sāpīgu vietu: naktī liesmo stratēģiski nozīmīgs Krievijas enerģētikas objekts
Lasīt citas ziņas

“Es mīlu dzīvniekus (..), bet, kad redzu Kjengi fotogrāfijas, es nespēju nedomāt par līdzību ar orangutanu,” partijas sanāksmē Treviljo sacījis Kalderoli, kurš ir arī Senāta spīkera vietnieks.

Senatora komentāri izplatījušies sociālajos medijos, izpelnoties asu nosodījumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī Itālijas premjerministrs Enriko Leta paziņojis, ka Kalderoli izteikumi ir nepieņemami un pārkāpj jebkādas robežas.

Kalderoli jau iepriekš izpelnījies preses un sabiedrības uzmanību ar provokatīviem komentāriem un uzvedību.

2006.gadā viņš bija spiests atstāt toreizējā premjerministra Silvio Berluskoni valdību, jo parādījās sabiedrībā kreklā ar apdrukām, kurās parodēts pravietis Muhameds.

Kjengi, kuras saknes meklējamas Kongo Demokrātiskajā Republikā, imigrācijas lietu ministres amatā tika iecelta februārī. Kopš tā laika pret viņu vērsti daudzi rasistiski uzbrukumi.

“Ziemeļu līga” asi kritizējusi ministri par plāniem virzīt pieņemšanai likumprojektu, kas atļautu Itālijā dzimušajiem imigrantu bērniem automātiski iegūt Itālijas pilsonību.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.