Slaidiņš aicina atsaukties nesen identificēta Dobeles pusē krituša leģionāra radiniekus 1

NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš TV24 ēterā atklāj lieliskus jaunumus vēstures entuziastiem – viņš kopā ar domubiedriem izveidojis mājaslapu “Partevzemi.lv”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

Mājaslapā iespējams uzzināt informāciju par vēsturi, par Pirmo un Otro pasaules karu, kā arī tajā var apskatīt visas majora sagatavotās prezentācijas, ko viņš katru darbadienas vakaru plkst. 19:00 izklāsta raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā”.

Tas gan nav vienīgais jaunums. Aizvadītajā nedēļas nogalē Jānis Slaidiņš kopā ar domubiedriem pēc cilvēku atmiņām mežā atrada kritušo karavīru apbedījuma vietu, kur guldīgi latviešu leģiona karavīri. Vienu no viņiem izdevies identificēt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Identificēts 3. Robežsardzības punkta karavīrs, kaprālis Vilhelms Bulovs. Viņš kritis Pirmās Kurzemes lielkaujas laikā, 1944. gada 24. oktobrī uz ziemeļiem no Dobeles. Bulovs dzimis 1911. gadā Turlavas pagastā, mobilizēts 1944. gada 22. februārī. Pēdējā dzīvesvieta bijusi Rīgā, Blaumaņa ielā 26-19.

Jānis Slaidiņš aicina atsaukties karavīra radiniekus. Sazināties iespējams zvanot uz TV24 studijas tālruni 67630301, vai, rakstot lietotnē “Whatsapp”, uz tālruni 20019275.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.