Bijušais Latvijas premjerministrs Krišjānis Kariņš

“Jauku olu gatavošanu, krāsošanu un ripināšanu. Tiksimies ar tuviniekiem attālināti.” Premjers aicina Lieldienās neciemoties 38

Pievieno LA.LV

Arī šajās Lieldienās svētki jāpavada savu mājinieku lokā, bez ciemošanās un pulcēšanās, šodien pēc Sadarbības sanāksmes sēdes atzīmēja premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV).

Kokteilis
24 lietas, kas mirst kopā ar vecākajām paaudzēm – ikvienam pāri 40 tas ir kā dūriens sirdī
Kokteilis
6 Latvijas novadi, kuros dzīvo visgudrākie cilvēki – šeit prot ne tikai pelnīt, bet arī gudri saimniekot
RAKSTA REDAKTORS
Šausmu stāsts no Jēkabpils slimnīcas – mediķi izraisa dzemdības, kurās mazulis piedzimst bez dzīvības pazīmēm 49
Lasīt citas ziņas
Ministru prezidents teica, ka arī šīs Lieldienas jāsagaida savu mājinieku lokā, taču kopā ar citiem tuviniekiem svētkus var svinēt attālināti.

Viņš uzsvēra, ka ir ļoti svarīgi, ka to ievēro visi, jo pandēmija pasaulē nav atkāpusies un jaunie, lipīgākie Covid-19 paveidi ir izplatījušies Eiropā un arī Latvijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“No mūsu kopīgas uzvedības un nepulcēšanās ir atkarīgs tas, kā turpmāk noritēs pandēmijas gaita,” pauda Kariņš.

Premjers novēlēja visiem priecīgas un jaukas Lieldienas. “Jauku olu gatavošanu, krāsošanu un ripināšanu. Tiksimies ar radiem un tuviniekiem attālināti,” teica Kariņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.