Foto: Jaunmoku pils

Jaunmoku pils aicina: #paliecmājās un izkrāso mežu un tā iemītniekus 0

Pievieno LA.LV

Jaunmoku pils muzejs, iesaistoties iniciatīva #paliecmājās, aicina nodoties kopīgam krāsošanas priekam un piedāvā izmantot muzeja gides meža tematikā radītās krāsojamās lapas, vēstīts “mammadaba.lv”.

Kokteilis
Jo vecāki kļūstam, jo skaidrāk to saprotam: 9 lietas, par kurām pēc 60 vairs nav vērts uztraukties
Veselam
Ne tikai auzu pārslās: ārsti nosauc TOP 10 produktus ar augstu magnija saturu
TV24
Vitenbergs brīdina 50 tūkstošus latviešu pirms apkures sezonas: ne jau šķelda rada lielākās bažas 30
Lasīt citas ziņas
Krāsošana ir patīkams process, kas gan izklaidēs, gan radīs miera sajūtu kā lieliem, tā maziem.

Domājot īpaši par mazo viesu un draugu atpūtu, pavadot laiku mājas, Jaunmoku pils muzeja gide Aisma Austruma, ir radījusi vairākas meža tematikas ilustrācijas – ainavas, vāveres, putnus, sēnes u.c. Iedvesmas avots ir Meža ekspozīcijā apskatāmie dzīvnieki, putni un citi dabas iemītnieki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī ikdienā Aismas zīmētās ilustrācijas priecēja muzeja apmeklētājus un ļāva viņiem krāsot.

Tagad, kad Latvijas iedzīvotāji pavada laiku savās mājās, muzejs dalās ar šīm lapām arī virtuālajā vidē.

Krāsojamās lapas ir publicētas Jaunmoku pils mājas lapā www.jaunmokupils.lv.

Tās ir lejupielādējamas un krāsojamas gan izmantojot programmatūru rīkus, gan drukātā versijā. To skaits tiks turpmāk papildināts ar jaunām ilustrācijām.

Muzeja kolektīvs priecāsies, ja ar viņiem dalīsies ar izkrāsotajiem darbiem, sūtot tos izmantojot sociālos tīklus vai pa e- pastu: [email protected].

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.