Foto Reuters/Scanpix/LETA

Jaunzēlande gatavojas ciklonam “Gita”: slēgtas skolas, atcelti avioreisi 0

Jaunzēlandei tuvojoties ciklonam “Gita”, valstī otrdien slēgtas skolas un atcelti avioreisi, pavēstīja amatpersonas.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

Vētra, kas nodarījusi postījumus Tongā, Samoā un Fidži, sasniegs Jaunzēlandes vidusdaļu otrdienas vakarā vai trešdien, liecina meteoroloģiskā dienesta “MetService” aplēses.

Aizsardzības spēku pārstāvji izvietoti apvidos, kurus vētra varētu skart vissmagāk, sacīja premjerministre Džasinda Ārdērna, piebilstot, ka parlamentā darba gatavībā ir civilās aizsardzības koordinācijas vienība, kas var tikt aktivizēta, ja tas būs nepieciešams.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lidsabiedrība “Air New Zealand” otrdien atcēlusi visus lidojumus no galvaspilsētas Velingtonas un uz to, bet tūristu iecienītais dzelzceļa uzņēmums “TranzAlpine” atcēlis visus braucienus otrdien un trešdien.

Spēcīgo lietavu dēļ upēs var sākties plūdi, brīdināja “MetService”. Paisuma un augsto viļņu, kas var sasniegt sešus metrus, dēļ plūdu draudi pastāv arī piekrastes rajonos.

Spēcīgais vējš, kas brāzmās var sasniegt ātrumu 150 kilometri stundā (42 metri sekundē), var nodarīt postījumus kokiem, elektrolīnijām un ēkām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.