Jautā skatītājs: Kāpēc jāmaksā par atkritumu izvešanu, ja veselu mēnesi dzīvoklī neviens nav uzturējies? 47

TV24 raidījumā “Uz līnijas” kāds skatītājs uzdeva jautājumu saistībā ar atkritumu izvešanas maksas aprēķināšanu: “Kā, lūdzu, varat izskaidrot faktu, ka tiek iekasēta maksa par atkritumu izvešanu, neskatoties uz to, ka veselu mēnesi dzīvoklī neviens nav uzturējies?”

Reklāma
Reklāma
Veselam
Ārsti brīdina: šie 3 alkohola veidi ir īpaši kaitīgi veselībai 1
Kokteilis
Vīrieši, kuri baidās pazaudēt savas sievietes, parasti dara šīs 11 lietas, pat ja viņiem to neprasa
Lavrovs skaidro, kāpēc Aļaskā ieradās džemperī ar nepārprotamu vēstījumu
Lasīt citas ziņas

Šajā gadījumā jautājuma uzdevējam būtu jāskatās, kāds viņam ir noslēgts namu pārvaldīšanas līgums, tā uzreiz atbildēja AS “Civinity Mājas” Dzīvojamo ēku apsaimniekošanas daļas vadītājs Gatis Roze.

“Principā tie ir trīs aprēķinu algoritmi, kā mēs varam rēķināt – vai nu uz deklarētām personām, vai uz dzīvokļu skaitu vai uz dzīvokļa platību. Pirmkārt, tas prasa ļoti lielu administratīvo resursu – izrēķināt, cik un kuras dienas kāds ir bijis mājās. Otrkārt, šis te pamatojums – biju mājās, nebiju mājās – tas tāds ļoti nepārbaudāms, es teiktu. To vienkārši fiziski nevar izrēķināt! Ja mēs dzīvojam daudzdzīvokļu ēkā, tad jārēķinās ar kaut kādiem maksājumiem, kas tiek sadalīti solidāri,” tā uz TV24 raidījuma “Uz līnijas” jautājumu atbildēja AS “Civinity Mājas” Dzīvojamo ēku apsaimniekošanas daļas vadītājs Roze.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.