LETA

Jēkabpilī, aizrijoties ar šašliku, mirst 38 gadus vecs vīrietis 0

Pievieno LA.LV

Jāņu dienā, 24.jūnijā, Jēkabpilī, ēdot šašliku, ar gaļas gabalu aizrijies un miris kāds 1974.gadā dzimis vīrietis.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī, negadījums noticis mājas pagalmā, ģimenes lokā. Diemžēl klātesošie nav spējuši palīdzēt vīrietim, bet, kad ieradušies mediķi, bijis jau par vēlu.

“Lai cik tas arī būtu skumji, diemžēl mēdz būt gadījumi, ka, cilvēkam aizrijoties, tiek nosprostoti elpošanas ceļi un viņš mirst nosmokot,” atzina policijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bojāgājušais vīrietis bijis trešās grupas invalīds. Invaliditāte bijusi saistīta ar elpceļiem – viņam nav strādājusi viena plauša. Iespējams, tieši tādēļ aizrīšanās sekas bijušas tik smagas, pieļāva policijā.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.