Latvijas Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis.
Latvijas Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis.
Foto: Edijs Pālēns/ LETA

Jenzis: Kamēr VID maksās prēmijas darbiniekiem par uzņēmumu sodīšanu, nekas labs nebūs 8

Pievieno LA.LV

Kamēr VID maksās prēmijas darbiniekiem par uzņēmumu sodīšanu, nekas labs nebūs, šādu viedoklis kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” pauda Latvijas Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis.

Kokteilis
8 “normāli” paradumi, kas patiesībā nav normāli: varam derēt, ka piekop vismaz vienu no tiem 10
Veselam
6 dzērieni, kas nomāc izsalkumu, sadedzina taukus un palīdz zaudēt svaru ātrāk 3
Kokteilis
Šīs piecas zodiaka zīmes tev redz cauri: viņu “sestā maņa” ir biedējoši precīza 4
Lasīt citas ziņas

Runājot par problēmām atbalsta sniegšanā uzņēmējiem krīzes laikā, Jenzis sacīja, ka tā apmēram jābūt loģiskam un saprotamam. Tāpat arī noteikumiem jābūt saprotamiem.

Kā norāda Jenzis, no uzņēmēju puses gan iepriekš pavasarī, gan arī tagad otrajā pandēmijas vilnī ir ieguldīts smags darbs, lai valstij palīdzētu izstrādāt iespējamos atbalsta virzienus un instrumentus. Uzņēmējiem esot bijusi cerība, ka valsts pārvaldes pusē būs bijusi kāda mācība no pavasara laika.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Bet tagad atkal – sākas tās izmaksas un atkal sākas tas pats moku rats,” atzīmē Jenzis.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.