Foto: Pexels

Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Daina, Dainis un Dainida 0

23. oktobrī vārda dienu svin Daina, Dainis un Dainida – šie ir kalendārā ierakstītie vārdi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas

Vai zini, ko tavs vārds nozīmē un kāds ir tā skaidrojums?

Daina

Pirmais tips – viņai ir skaidrs skatiens uz pasauli, lai arī dažreiz viņa var šķist haotiska. Viņa ir pašpārliecināta – viņu nesatrauc baumas un citu nosodījumi. Vienmēr izskatās eleganti un kopti, lai gan nekad savam izskatam netērē daudz naudas. Otrais tips – lidinās mākoņos, dzīvo tā it kā šī diena būtu pēdējā. Ļoti reti kaut ko savā dzīvē plāno. Mistiska sieviete, kas rada vairāk jautājumu nekā sniedz atbildes.

Dainis

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmais tips – viņš ir diplomāts, godīgs un taisnīgs. Dzīvē galvenais – justies brīvi itin visā – privātajā dzīvē, darbā un draudzībā. Otrais tips – nelabojams romantiķis. Mūždien sapinas savos mīlas piedzīvojumos. Dažkārt mēdz sameloties, glābdams situāciju, tāpēc nereti citi viņu nespēj saredzēt kā godīgu un atbildīgu cilvēku.

Dainida

Ironiska sieviete, kas ne vienmēr prot dzīvot saskaņā ar realitāti. Ar vīriešiem mēdz būt pārāk atklāta, bieži vien šajās attiecībās nedomā ne soli uz priekšu. Viņa ļoti baidās izskatīties smieklīgi, taču tieši to nereti arī panāk.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.