Kādas asociācijas raisa vārdu salikums “Stūra māja”? Armandam Pučem uz mēles vārds “impotence” 42

Kādas asociācijas jums raisa vārdu salikums “Stūra māja”? Žurnālistam, TV24 raidījuma “STOPkadri” vadītājam Armandam Pučem pirmais uz mēles rodas vārds “impotence”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 133
Lasīt citas ziņas

Kāpēc? Puče skaidro, ka tie ir impotenti cilvēki, kas netiek galā ar šo jautājumu. Viņi nav spējīgi. Atkal – kāpēc? Paskatāmies uz kopējo bildi: 1912. gads, grezns nams, arhitekts – Vanags, ir visas pazīmes, ko to māju var lietot, viss ir kārtībā. Izņemot gadījumos, ja par to sāk spriest valsts kapitālsabiedrības, ministrijas vai arī valsts pārvalde.

Mēs esam impotenti šajā ziņā, jo jautājums – ko darīt ar “Stūra māju”? – tas neradās ne šajā nedēļā, ne pagājušajā gadā. Pirms 10 gadiem tieši tādu pašu jautājumu uzdeva.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ēka pieder Latvijas valstij. Okupācijas muzeja ekspozīcija ir iekārtota apakšā, tas ir skarbs stāsts par pretīgu pagrabu, bet tie lai tur paliek, lai ekspozīcija paliek uz laikiem. Neatliekamie darbi – 847 tūkstoši eiro. Nu, beidzam skaitīt naudu šajā kontekstā, jo mēs tādiem mēsliem tērējam naudu un pa labi, un pa kreisi. Nauda mums ir, mums nav saimnieku. Līdz ar to ķeramies klāt – 20 miljoni eiro ir vajadzīgi. Kas tas ir? Puse no Jaunā Rīgas teātra. Uzceļam un pabeidzam!

Ko tur likt iekšā? Protams, ka neviens nepirks to māju, un, protams, nav arī jāpārdod. Liekam iekšā ministrijas un beigta balle.

Vēsturiskā VDK jeb "Stūra māja" Rīgā laika griežos
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.