“Kāds te drukā naudu vai kā? Es nesaprotu – uz kāda pamata var celties algas, ja bizness neiet?!” Veidemane pesimistiska par iedzīvotāju labklājību 117


TV24 raidījumā “Preses klubs” norisinās diskusija par Latvijas iedzīvotāju finansiālo rocību. Vai cilvēki Latvijā pēdējā laikā saņem vairāk?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

“Man laikam ar to pamanīšanu būs sliktāk. Es neesmu to pamanījusi,” kritiska ir žurnāliste Elita Veidemane.

“Es uz kafejnīcām neeju, tāpēc par to man novērojumu nav, bet veikalos es tomēr redzu, kā cilvēki iepērkas. Viņi iepērkas taupot, ļoti taupot. Cilvēki skaita savu naudu,” stāsta žurnāliste.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa ir novērojusi, ka pat, ja cilvēki saņem algas pielikumu, finanses tiek taupītas un netiek šķērdētas. “Es reizi vai divas reizes nedēļā aizeju uz veikalu,” nav novērots, ka iedzīvotāju finansiālā labklājība būtu pieaugusi. Vismaz pārtikas veikalos to novērot nevar.

Lai to mainītu būtu jāmaina valsts attieksme pret darba ņēmējiem un biznesu, kā tādu, nodokļu iekasēšanu.

“Valsts vispār nenāk pretī cilvēkiem vispār nekādā veidā. Cilvēki netaisa savus biznesus, jo viņiem nav valsts atbalsta. Kā tad viņiem tās algas celsies? Kāds te drukā naudu vai kā? Es nesaprotu vienkārši- uz kāda pamata var celties algas, ja bizness neiet?!” vaicā žurnāliste Elita Veidemane.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.