Matīss Karro nedēļas nogalē kļuva par Dimantu kausa ieguvēju Stāmerienā.

Karro uzvar Dimantu kausā, Bidzāns – Eiropas čempionātā 0

Karro uzvar Dimantu kausā, Bidzāns – Eiropas čempionātā
Matīss Karro kļuvis par uzvarētāju Stāmerienā tradicionāli notiekošajā “Dimantu” kausa izcīņā motokrosā.

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

MX1 klasē Karro uzvarēja visos trīs braucienos, otro vietu ikreiz atvēloti igauņu sportistam Janam Jakobsonam. Par trešo vietu sīvi spēkojās Kristiāns Freimanis un lietuvietis Dovids Karka – divos no trim braucieniem priekšā savam konkurentam bija Freimanis.

Citās motociklu klasēs par “Dimantu kausa” uzvarētājiem kļuva Ralfs Skopāns (Mini MX), Emils Ivanovs (65 kub.cm), Markuss Kokins (85 kub.cm), Mārtiņš Markitāns (MX A), Jānis Ozoliņš (MX B) un Renārs Karro (Zelta mopēds).

Eiropas čempionāta pirmajā posmā kvadraciklu klasē Bučas trasē Ukrainā Valērijs Kuzmins finišēja sestais un otrais, posma kopvērtējumā piekāpjoties tikai abu braucienu uzvarētājam igaunim Kevinam Sāram.

Eiropas čempionāta otrajā posmā Open klasē Šauļos (Lietuva) Toms Macuks uzvarēja kvalifikācijā, tomēr finālbraucienos tikai septītā un ceturtā vieta deva piekto posmu posma kopvērtējumā.

Eiropas čempionāta Ziemeļaustrumu zonas otrajā posmā Šauļos (Lietuva) 85 kub.cm klasē dubultuzvara tika Latvijas puišiem Edvardam Bidzānam un Kārlim Albertam Reišulim. Pēc diviem no četriem kvalifikācijas zonas posmiem šajā klasē pirmajās trīs vietās ir mūsējie – Bidzāns (100 punkti), Kirils Maslovs (72) un Roberts Lūsis (71).

65 kub.cm klasē uzvaru izcīnīja kopvērtējuma līderis Semjons Ribakovs no Krievija. Posmā otrais palika Toms Šaicāns, trešais Jānis Mārti’mš Reišulis, kurš divu posmu kopvērtējumā ir otrais.