Klausies! Par klaiņojušiem suņiem un loku medībām. “Šauj garām!” 25. epizode 3

Pievieno LA.LV

Lietuvā pirmo reizi valsts medniecības vēsturē mednieki izgāja ielās, lai protestētu. Tomēr izrādījās, ka medību pretinieku lobijs ir pietiekami liels, lai Lietuvas Vides ministrs atsauktu savu lēmumu. Kādēļ tā, kādā veidā notikumi Lietuvā ietekmē medniekus Latvijā – galvenā epizodes diskusija.

Kokteilis
Ar šo zodiaka zīmju pārstāvjiem labāk nestrīdēties: viņi vienmēr atradīs veidu, kā pamatīgi atriebties
“Man pat neomulīgi palika!” Sēņotāja mežā uziet ļoti biedējošu vietu 5
Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
Lasīt citas ziņas

Klaiņojošie suņi mēdz sagādāt problēmas ne tikai medniekiem. Diskutējam par to, ko nosaka normatīvie akti, kā būtu jārīkojas, ja platībās manīti klaiņojošie suņi, pie kā vērsties.

Rubrikā “Lindas fakti” nedaudz no ieroču vēstures, bet “Oskara praktiskajos padomos” par noderīgu lietu, tuvojoties stirnāžu medību sezonai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sagatavots ar Medību saimniecības attīstības fonda atbalstu

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.