Vladmirs Putins Krievijas Jūras Flotes dienā, svētdien, 31.jūlijā

Putins Jūras kara flotes dienas svinībās nespēj izmantot labo roku, lai notriektu odu, bet draud pasaulei ar hiperskaņas raķetēm 133

Vladimira Putina veselības stāvoklis, par ko Kremļa preses sekretārs Peskovs izsakās nelabprāt, atkal tiek apšaubīts, jo medijos parādījās jauni kadri, kuros Krievijas prezidents, viegli pieklibojot, šķietami nespēj izmantot savu labo roku.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Tas notika īpašā pasākumā, kur Krievijas autoritārais līderis parakstīja jaunu militāro doktrīnu, kas apsūdz ASV kā Maskavas lielāko draudu.

Videoklipā iemūžināts brīdis, kad Putinam (69) tika sniegta ekskursija pa militāro muzeju, kas ir daļa no svētkiem, atzīmējot Krievijas Jūras spēku dienu, kas tiek svinēta katra gada jūlija pēdējā svētdienā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kremļa priekšnieks ir redzams neveikli pārvietojamies un sarunājamies ar aizsardzības ministra Sergeja Šoigu šarmanto meitu Kseniju, kad ap viņa sejas labo pusi sāk zumēt odi.

Putins paceļ kreiso roku, cenšoties viņus notriekt, bet labā roka tikmēr ļengani karājas pie sāniem. Dīvaini, vai ne?

Viņam turpināja niezēt vaigs un viņš sita ar vienu roku pa galvu, kamēr turpināja pastaigu ar pavadoni Kseniju.

Klips ir jaunākais no videoklipu plejādes, kuros redzams, kā Krievijas prezidents staigā ļengans, cīnās ar nekoordinētām kustībām.

Tomēr, neraugoties uz viņa acīmredzamo švako veselību, Putins nepārprotami izteica kārtējos draudus Rietumiem, lieloties ar Maskavas jaunajām it kā “Zircon” hiperskaņas spārnotajām raķetēm, ziņo Reuters.

Tirāns neizteicās konkrēti par to, kur tiks bāzēti šie bīstamie ieroči, apgalvojot, ka tie nonāks tur, kur to nosaka Krievijas vitālās intereses.

“Šeit galvenais ir Krievijas flotes militārās spējas,” sacīja Putins. “Jebkura “Zircon” raķete spēj zibenīgi reaģēt uz visiem, kas nolemj pārkāpt mūsu suverenitāti un brīvību.”

Jaunā Putina doktrīna uzskata NATO kā eksistenciālu draudu Kremlim, bet otrs reālais drauds ir “ASV stratēģiskā politika dominēt pasaules jūrās un okeānos”.

Runājot par Krievijas Jūras spēku dienu uz kuģa Sankt-Pēterburgā, Putins atkal paslavēja Krievijas caru Pēteri Lielo par to, ka viņš ir padarījis Krieviju par jūras lielvalsti, un lepojās ar unikālo hiperskaņas ieroču spējām.

Reklāma
Reklāma

“Šo (raķešu) piegāde Krievijas bruņotajiem spēkiem sāksies tuvāko mēnešu laikā,” sacīja Putins, precizējot: “”Admiral Gorshkov” fregate būs pirmā, kas dosies kaujas dežūrās ar šiem milzīgajiem ieročiem uz klāja.

Hiperskaņas ieroči var pārvietoties ar deviņas reizes lielāku ātrumu nekā izplatās skaņa, un Krievija pēdējos mēnešos veikusi apmēram 10 jaunākās paaudzes starpkontinentālo hiperskaņas spārnoto raķešu “Zircon” izmēģinājumu, izšaujot tās no kuģa un zemūdenes, atsaucoties uz Krievijas Ziemeļu flotes informāciju, ziņo aģentūra “Interfax”.

Krievijas līderis savā runā gan tieši neatsaucās uz militāro operāciju Ukrainā, taču uzsvēra, ka raķetes tiks izvietotas visur, kur tas būs Maskavas interesēs.

Kā LA.LV rakstīja iepriekš, iespējams, ka Putins un viņa draugi gatavojas bēgt no Krievijas, ja viņa armija tomēr tiktu sakauta Ukrainā, vēsta Telegram kanāls, kas apgalvo, ka nāk no Kremļa iekšienes.

Kanāls General SVR Telegram jau vairākkārt ir ziņojis par Putina kritisko veselības stāvokli un nesen izteicis pieņēmumu, ka viņu dažkārt aizvieto ar dubultnieku vai dubultniekiem, lai viņš (-i) publiski aizstātu Putinu īpaši sliktas veselības periodos, par to LA.LV jau ziņoja iepriekš.

Pēdējo mēnešu laikā ir izskanējušas plašas spekulācijas ka despots cīnās ar vairākām slimībām, piemēram, vēzi un Parkinsona slimību, kam pagaidām trūkst tieša apstiprinājuma.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.