Latvijā
Politika

Kreituse: “Pašlaik ir Covid-19, vēlēšanas, Mura nāve un nekas cits it kā Rīgā nenotiek!”0

Foto – Dainis Bušmanis

“Rīga saistās tikai ar diviem vārdiem presē – Nils Ušakovs nebalotēsies Rīgas domes vēlēšanās, bet ļoti šauri parādījās, [Rīgas domes] kaķa aiziešana viņā saulē bija daudz vairāk atspoguļota, nekā Ušakova lēmums,” TV24 raidījumā “Kārtības rullis” teica RSU profesore un politoloģe Ilga Kreituse.

Tomēr, ja nopietni par aktualitātēm, Kreituse uzdod svarīgus jautājumus. “Ir klusums pirms vētras divos jautājumos. Vētra tūlīt sāksies jūlijā, kad būs priekšvēlēšanu kampaņa, jo man šķiet, ka visi jau ir aizmirsuši to, kas bija tajā kampaņā tāds mistiski specifisks. Mēs redzēsim, ko partijas ir vai nav mācījušās un kas tur nāks ārā, un cik lielā mērā valsts piešķirtais finansējums palīdzēs vai nepalīdzēs,” par šīs vasaras vēlēšanu laiku teic profesore.

Otra tēma, kas viņai rada nopietnas bažas, kā arī šķiet sabiedrībā un valdībā aizmirsta, ir skolu gatavība nākamajam mācību gadam.

“Es nedzirdu neko ne par skolu remontiem, ne to komplektēšanu, pārmaiņām vai optimizēšanu. Pašlaik ir tā – Covid-19, vēlēšanas, Mura nāve un nekas cits it kā nenotiek Rīgā. Es ceru, ka tā tas nav, bet vismaz sajūta ir tāda, ka pašlaik viss iet savu gaitu mierīgi, nāks jaunā dome, tā visu izdarīs, bet viņi jau atnāks pirmajā septembrī, kad jātaisa skolu durvis vaļā!” saka politoloģe.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.