Foto – LETA/EPA

Krievija brīdina Kijevu, ka spēka izmantošana var izraisīt pilsoņu karu 3

Krievija otrdien brīdinājusi Kijevu, ka jebkura spēka pielietošana Ukrainas austrumos var ieraut valsti pilsoņu karā.

Kokteilis
Ziemas mokas ir smagas. 5 zodiaka zīmes, kas aukstumu necieš ne acu galā
RAKSTA REDAKTORS
“Esmu izmirstošas profesijas pārstāvis, bail palikt uz ielas ziemā,” Zigmunds atklāj, cik grūti Latvijā atrast darbu 27
Kā piesaistīt veiksmi un bagātību 2026. gadā: rituāli visām zodiaka zīmēm
Lasīt citas ziņas

Krievijas Ārlietu ministrijas paziņojumā Kijeva aicināta pārtraukt jebkādu militāru gatavošanos, uzsverot, ka šādas aktivitātes var izraisīt pilsoņkaru.

Ministrija ar šādu paziņojumu nāca klajā pēc pirmdien aizvadītajām sarunām starp Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu un Ukrainas ārlietu ministru Andriju Deščicu.

CITI ŠOBRĪD LASA

LETA jau ziņoja, ka prokrieviskie aktīvisti ir ieņēmuši valdības ēkas Harkovā, Doņeckā un Luganskā. Harkovā un Doņeckā viņi pasludinājuši “neatkarību” un solījuši pievienoties Krievijai.

Kijeva pārmeta Krievijai nemieru uzkurināšanu, un Vašingtona aicinājusi Kremli pārtraukt mēģinājumus destabilizēt Ukrainu.

Maskava visus tās virzienā vērstos pārmetumus kārtējo reizi noraida.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.